Müdür atamaları açıklandı...

..

Düzce  ve ilçelerinde eğitim veren 19  okulda gerçekleştirilen müdür ve 114 okulda gerçekleştirilen müdür yardımcıları  atamaları şu şekilde oldu.

2017 YILI MÜDÜR OLARAK GÖREVLENDİRİLEN KİŞİLERİN LİSTESİ (19 Kişiliktir.)                                                                                          

1             ŞEREF KILDIRAN               MERKEZ-Konuralp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi           Müdür Yardımcısı           Muhasebe ve Finansman              Müdür   Merkez / Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  

2             ŞEHABETTİN YAVUZ        MERKEZ-Cumhuriyet Anadolu Lisesi          Öğretmen           Tarih               Müdür   Merkez / Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi           

3             SEVİM ŞENOĞLU              MERKEZ-Çakırlar Ortaokulu         Öğretmen           Okul Öncesi Öğrt               Müdür   Merkez / Başkent Üniversitesi Avni Akyol Ümit Vakfı Anaokulu    

4             SEFER AKCABELEN           MERKEZ-Çamköy İlkokulu             Öğretmen           Sınıf Öğretmenliği               Müdür   Merkez / Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar İlkokulu  

5             RECEP KÖPRÜCÜ             AKÇAKOCA-Akçakoca Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen           İ.H.L. Meslek Dersleri  Müdür   Akçakoca / Akçakoca Anadolu İmam Hatip Lisesi

6             RECEP ALTIN      YIĞILCA-Aksaklar İlkokulu             Öğretmen           Sınıf Öğretmenliği               Müdür   Yığılca / Mevlana İlkokulu           

7             MUSTAFA KUŞÇUOĞLU  MERKEZ-Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Öğretmen           Muhasebe ve Finansman              Müdür   Kaynaşlı / Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

8             MUSTAFA ÇALIŞAN          MERKEZ-Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi    Öğretmen           Özel Eğitim   Müdür   Merkez / Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe            

9             MUAZZEZ BİLGİN             MERKEZ-İsmetpaşa Ortaokulu     Müdür Yardımcısı             Sosyal Bilgiler  Müdür   Merkez / Hikmet Akın Ortaokulu

10          MELEK YAVUZ YILMAZ    MERKEZ-Şükran Öney Anaokulu  Müdür Yardımcısı             Okul Öncesi Öğrt       Müdür   Merkez / Körpeşler Anaokulu     

11          MEHMET ÖZDEMİR         MERKEZ-Gazi Mustafa Kemal İlkokulu      Müdür Yardımcısı             Sınıf Öğretmenliği      Müdür   Merkez / Gazi Mustafa Kemal İlkokulu   

12          KENAN GÖKTEPE             MERKEZ-Düzce Arsal Anadolu Lisesi          Müdür Yardımcısı               Kimya/Kimya Teknolojisi               Müdür   Merkez / Düzce Bilim ve Sanat Merkezi  

13          FATİH YAZICI      MERKEZ-100. Yıl Ortaokulu          Müdür Yardımcısı             Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji             Müdür   Merkez / Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu         

14          FATİH BÖLÜKBAŞ             CUMAYERİ-Halk Eğitim Merkezi  Müdür Yardımcısı             Sınıf Öğretmenliği      Müdür   Cumayeri / Halk Eğitim Merkezi

15          FATİH ALEMDAR              MERKEZ-Çakır Hacı İbrahim İlkokulu         Öğretmen           Sınıf Öğretmenliği      Müdür   Merkez / 23 Nisan İlkokulu         

16          EYÜP YAZICI       GÜMÜŞOVA-Gümüşova Anadolu Lisesi    Müdür Yardımcısı             Felsefe               Müdür   Gümüşova / Gümüşova Anadolu Lisesi   

17          CELALETTİN KELEN         GÖLYAKA-15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu      Müdür Yardımcısı           Din Kült. ve Ahl.Bil.          Müdür   Gölyaka / Gölyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi    

18          BURHAN KÖSE   MERKEZ-Çamköy Fatma Gösterişli Ortaokulu        Müdür Yardımcısı               Sosyal Bilgiler     Müdür   Merkez / Çamköy Fatma Gösterişli Ortaokulu     

19          AHMET ÇELİK     GÖLYAKA-Gölyaka Anadolu Lisesi              Öğretmen           Biyoloji Müdür               Gölyaka / Gölyaka Anadolu Lisesi            

2017 MÜDÜR BAŞYARDIMCISI VE MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVLENDİRME LİSTESİ (114 Kişiliktir.)                                                                                                                                                                                    

1           AHMET FEHMİ ÖZVEREN              AKÇAKOCA-Akçakoca Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi     Din Kült. ve Ahl.Bil.          Müdür Yardımcısı             Akçakoca  / Tepeköy Ortaokulu                                                                                             

2             ZEKİ GÜNAYDIN               AKÇAKOCA-Hamiyet Sevil İlkokulu             Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Akçakoca / Hamiyet Sevil İlkokulu                                                                                                        

3             MEHMET GÜVEN             AKÇAKOCA-Hamiyet Sevil Ortaokulu         İlköğretim Matematik Öğr.               Müdür Yardımcısı             Akçakoca / Mesleki Eğitim Merkezi                                                                                                     

4             HAFİZE BİLİR      AKÇAKOCA-Tepeköy Ortaokulu   Teknoloji ve Tasarım       Müdür Yardımcısı               Akçakoca / Mustafa Açıkalın Ortaokulu                                                                                            

5             ALİ ÇALIŞKAN     MERKEZ-Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi    Tarih               Müdür Yardımcısı             Akçakoca / Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu                                                                                            

6             KADİR ARSLAN   AKÇAKOCA-Melenağzı İlkokulu    Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Akçakoca / Tepeköy İlkokulu                                                                                                

7             RECEP SAY          AKÇAKOCA-Esentepe İlkokulu      İngilizce               Müdür Yardımcısı               Akçakoca Barbaros Anadolu Lisesi                                                                                                     

8             MURAT YILDIRIM            AKÇAKOCA-Akçakoca Fedai Karabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Matematik          Müdür Yardımcısı             Akçakoca Fedai Karabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                               

9             NEVİN YILDIRIM              AKÇAKOCA-Akçakoca Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Çocuk Gelişimi ve Eğitimi              Müdür Yardımcısı             Akçakoca Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                             

10          SUZAN ÇAKIR     CUMAYERİ-Cumayeri Çok Programlı Anadolu Lisesi           Muhasebe ve Finansman          Müdür Yardımcısı             Akçakoca Süha Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                              

11          MEHMET ÖZDEMİR         CUMAYERİ-Pakmaya Nimet Pısak İlkokulu             Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Cumayeri / Ören Şehit Nusret Akar İlkokulu                                                                                                     

12          OSMAN AKBİLMEZ           GÜMÜŞOVA-Gümüşova Anadolu Lisesi    Türk Dili ve Edebiyatı               Müdür Yardımcısı             Cumayeri Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                  

13          ABDÜLHAKİM AKDOĞAN              CUMAYERİ- Cumayeri Çok Programlı Anadolu Lisesi          Türk Dili ve Edebiyatı Müdür Yardımcısı             Cumayeri Çok Programlı Anadolu Lisesi                                                                                             

14          ÜMİT KOCABAŞ CUMAYERİ-Cumayeri Ortaokulu Türkçe   Müdür Yardımcısı             Cumayeri Ortaokulu                                                                                                    

15          YUSUF YAMAN  ÇİLİMLİ-Dikmeli Ortaokulu           Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı               Çilimli / Dikmeli Ortaokulu                                                                                                     

16          SAMET AKALIN  ÇİLİMLİ-Dikmeli Ortaokulu           Türkçe   Müdür Yardımcısı             Çilimli / Esenli Ortaokulu                                                                                                        

17          RESUL ŞAHİN     ÇİLİMLİ-Pırpır Ortaokulu               Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı               Çilimli / Pırpır Ortaokulu                                                                                          

18          KUBİLAY KİRİŞ    ÇİLİMLİ-İbrahim Hoşver İlkokulu Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Çilimli / Şerefiye İlkokulu                                                                                                       

19          AYDIN DAŞBUNAR           ÇİLİMLİ-Pırpır Ortaokulu               Teknoloji ve Tasarım       Müdür Yardımcısı           Çilimli / Şerefiye Ortaokulu                                                                                                   

20          ÖZGÜR ÇABUKOĞLU       ÇİLİMLİ-Dikmeli İlkokulu               Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Çilimli / Yenivakıf İlkokulu                                                                                                       

21          ÖNDER VAROL   ÇİLİMLİ-Yenivakıf Ortaokulu        Din Kült. ve Ahl.Bil.          Müdür Yardımcısı               Çilimli / Yenivakıf Ortaokulu                                                                                                   

22          CEVAT GÖKÇE    ÇİLİMLİ-Çilimli Anadolu Lisesi      Coğrafya             Müdür Yardımcısı               Çilimli Anadolu Lisesi                                                                                                

23          MURAT BERĞUT              ÇİLİMLİ-Çilimli İmam Hatip Ortaokulu      Bilişim Teknolojileri               Müdür Yardımcısı             Çilimli İmam Hatip Ortaokulu                                                                                                 

24          NURAY ERAN TÜREDİ     ÇİLİMLİ-Çilimli Anaokulu               Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Çilimli Topçular İlkokulu                                                                                          

25          ERKAN AVŞAR    GÖLYAKA-Yunus Emre İlkokulu    Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Çilimli/Dikmeli İO.                                                                                                     

26          YAKUP ÖNER      GÖLYAKA-Hacıyakup Ortaokulu. İlköğretim Matematik Öğr.          Müdür Yardımcısı           Gölyaka / Hacıyakup Ortaokulu                                                                                            

27          MUHAMMED EMİN DEMİRER     GÖLYAKA-Atatürk Ortaokulu        Türkçe   Müdür Yardımcısı               Gölyaka / Şehit Ercan Eker Ortaokulu                                                                                                

28          NEŞE ŞENTÜRK YILMAZ  GÖLYAKA-Gölyaka Anaokulu        Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Gölyaka / Yunusefendi Şehit Tarık Demircan İlkokulu                                                                                                   

29          MUSTAFA ŞEN   ÇİLİMLİ-Şerefiye Ortaokulu          Sosyal Bilgiler     Müdür Yardımcısı               Gölyaka / Yunusefendi Şehit Tarık Demircan Ortaokulu                                                                                               

30          NAGEHAN ÇELEBİ            GÖLYAKA-Gölyaka Anaokulu        Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Gölyaka Anakolu                                                                                                       

31          FATİH DOĞAN    GÖLYAKA-Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi          Makine Tek./Makine ve Kalıp Müdür Yardımcısı             Gölyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                                         

32          MERYEM DİLAVEROĞLU               GÜMÜŞOVA-Gümüşova Nasrettin Hoca Anaokulu              Okul Öncesi Öğrt        Müdür Yardımcısı             Gümüşova / Fatih İlkokulu                                                                                                       

33          EZGİ ATEŞ           GÜMÜŞOVA-Fatih Ortaokulu       Müzik    Müdür Yardımcısı             Gümüşova / Fatih Ortaokulu                                                                                          

34          AYKUT ÇELEBİOĞLU        GÜMÜŞOVA-Halk Eğitim Merkezi              Bilişim Teknolojileri               Müdür Yardımcısı             Gümüşova / Gümüşova İmam Hatip Ortaokulu                                                                                                

35          ÖZGÜR ETİ          GÜMÜŞOVA-Gümüşova İlkokulu Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Gümüşova / Hacıkadirler İlkokulu                                                                                                       

36          NAZIM BAHADIR              GÜMÜŞOVA-Gümüşova Borsa İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi               Türk Dili ve Edebiyatı       Müdür Yardımcısı             Gümüşova Borsa İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                   

37          BERNA SARITAŞ ÇABUK  GÜMÜŞOVA-Gümüşova Ortaokulu           Bilişim Teknolojileri               Müdür Yardımcısı             Gümüşova Ortaokulu                                                                                                  

38          KADİR KABACI    KAYNAŞLI-Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu       Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı           Kaynaşlı / Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulu                                                                                                   

39          RAMAZAN ÇAKIR              KAYNAŞLI-Cumhuriyet Ortaokulu              İlköğretim Matematik Öğr.               Müdür Yardımcısı             Kaynaşlı / Cumhuriyet Ortaokulu                                                                                                          

40          KAMİL FAZIL ASARKAYA  KAYNAŞLI-Dipsizgöl İlkokulu        Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Kaynaşlı / Dipsizgöl İlkokulu                                                                                                  

41          FEYAZ ŞAHİN      KAYNAŞLI-Cumhuriyet Ortaokulu              Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji               Müdür Yardımcısı             Kaynaşlı / Dipsizgöl Ortaokulu                                                                                               

42          AYSUN GÜNEY   MERKEZ-Şehit Teğmen Uğur Altan İlkokulu            Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Kaynaşlı / Halk Eğitimi Merkezi                                                                                               

43          MURAT ALBAYRAK          KAYNAŞLI-Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı             Kaynaşlı / Şehit Sabri Altınbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                             

44          MESUT KALASOĞLU        KAYNAŞLI-Üçköprü Ortaokulu     İngilizce               Müdür Yardımcısı               Kaynaşlı / Üçköprü Ortaokulu                                                                                               

45          CAN ASLAN         KAYNAŞLI-Kaynaşlı Anadolu Lisesi             Tarih      Müdür Yardımcısı               Kaynaşlı Anadolu Lisesi                                                                                            

46          ÖMER YAMAN   GÜMÜŞOVA-75. Yıl Ortaokulu     Rehberlik             Müdür Yardımcısı               Kaynaşlı İmam Hatip Ortaokulu                                                                                            

47          MÜMİN ÇELİK    MERKEZ-Akşemsettin Ortaokulu Türkçe   Müdür Yardımcısı             Merkez / 19 Mayıs Ortaokulu                                                                                                       

48          EMİNE ÇAT         CUMAYERİ-Pakmaya Nimet Pısak İlkokulu             Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Merkez / 23 Nisan İlkokulu                                                                                                     

49          SÜLEYMAN AKGÜL          MERKEZ-Akşemsettin İlkokulu     Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Merkez / Akşemsettin İlkokulu                                                                                             

50          BURCU GÜVEN  MERKEZ-Çamköy Fatma Gösterişli Ortaokulu        İlköğretim Matematik Öğr.               Müdür Yardımcısı             Merkez / Akşemsettin Ortaokulu                                                                                                          

51          AYŞE BANU ÖZGÜVEN    MERKEZ-Beyciler Ortaokulu         Müzik    Müdür Yardımcısı               Merkez / Atatürk Anadolu Lisesi                                                                                           

52          BİLAL KURT        MERKEZ-Atatürk Anadolu Lisesi  Türk Dili ve Edebiyatı       Müdür Yardımcısı               Merkez / Atatürk Anadolu Lisesi                                                                                           

53          KENAN DEMİR   MERKEZ-Avni Akyol İlkokulu         Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Avni Akyol İlkokulu                                                                                                 

54          SAMET İNCE       MERKEZ-Beyköy İmam Hatip Ortaokulu   Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı               Merkez / Beyköy İmam Hatip Ortaokulu                                                                                           

55          BURAK ÇOBAN  MERKEZ-Boğaziçi İlkokulu            Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Boğaziçi İlkokulu                                                                                                    

56          SERACETTİN YİĞİT           MERKEZ-Cumhuriyet Anadolu Lisesi          Coğrafya             Müdür Başyardımcısı     Merkez / Cumhuriyet Anadolu Lisesi                                                                                                   

57          ATİLLA ARABACI               MERKEZ-Düzce Güzel Sanatlar Lisesi         Türk Dili ve Edebiyatı               Müdür Yardımcısı             Merkez / Cumhuriyet Anadolu Lisesi                                                                                                   

58          BERÇEM AYYILDIZ           MERKEZ-Cumhuriyet Anadolu Lisesi          Türk Dili ve Edebiyatı               Müdür Yardımcısı             Merkez / Cumhuriyet Anadolu Lisesi                                                                                                    

59          GÜROL ÜN         MERKEZ-Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu     Din Kült. ve Ahl.Bil.               Müdür Yardımcısı             Merkez / Çakırlar Ortaokulu                                                                                                    

60          SERDAR KAYA     MERKEZ-Çevrem İlkokulu             Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Çevrem İlkokulu                                                                                                       

61          NEŞAT BALCI      GÜMÜŞOVA-Gümüşova İlkokulu Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Doğanlı Eşref Taşhan İlkokulu                                                                                             

62          MİRAÇ KARAYİĞİT           KAYNAŞLI-Dipsizgöl Ortaokulu    Türkçe   Müdür Yardımcısı               Merkez / Doğanlı Eşref Taşhan Ortaokulu                                                                                                         

63          AHMET TUNA    MERKEZ-Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi              Türk Dili ve Edebiyatı Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                               

64          MAHİR KAHVECİ               MERKEZ-Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                              

65          OKTAY DAĞKIRAN            MERKEZ-Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Bilişim Teknolojileri         Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                               

66          SEMA ÇELİK        MERKEZ-Yenitaşköprü Ortaokulu              Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Merkez / Düzce Anaokulu                                                                                                      

67          BAYRAM AYDIN MERKEZ-Düzce Arsal Anadolu Lisesi          Kimya/Kimya Teknolojisi               Müdür Başyardımcısı       Merkez / Düzce Arsal Anadolu Lisesi                                                                                                   

68          ALİ YÜRÜK          MERKEZ-Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi    Metal Teknolojisi          Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                               

69          LOKMAN ALEMDAR         MERKEZ-Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Bilişim Teknolojileri         Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                                 

70          SALİH KEREM ÇABUK      MERKEZ-Hikmet Akın Ortaokulu  Din Kült. ve Ahl.Bil.          Müdür Yardımcısı           Merkez / Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                                        

71          CENGİZ GÜNEY  MERKEZ-Düzce Arsal Anadolu Lisesi          Türk Dili ve Edebiyatı       Müdür Yardımcısı           Merkez / Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                               

72          AYŞE SEİS            MERKEZ-Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi               Matematik          Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                      

73          EMİNE ABDULAZİZOĞLU SARI     MERKEZ-Düzce Rehberlik ve Araştırma Merkezi    Özel Eğitim               Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Özel Eğitim Anaokulu                                                                                                

74          FATMA KAHVECİ              MERKEZ-Başkent Üniversitesi Avni Akyol Ümit Vakfı Anaokulu       Okul Öncesi Öğrt        Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Özel Eğitim Anaokulu                                                                                                

75          CEREN KILINÇOĞLU        MERKEZ-Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi               Biyoloji Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi                                                                                                        

76          FİLİZ MUTLU SÖNMEZ    MERKEZ-Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi         Türk Dili ve Edebiyatı Müdür Yardımcısı             Merkez / Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                                         

77          REYHAN ÜNALAN            MERKEZ-Akşemsettin Ortaokulu Sosyal Bilgiler     Müdür Yardımcısı               Merkez / Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu                                                                                           

78          ANIL ATİK            MERKEZ-Gölormanı İlkokulu        Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Gölormanı İlkokulu                                                                                                

79          ŞÜKRÜ VAROL   MERKEZ-Gölormanı Ortaokulu    Bilişim Teknolojileri         Müdür Yardımcısı               Merkez / Gölormanı Ortaokulu                                                                                            

80          BÜŞRA DOK        MERKEZ-Hafız Hasan Şen İmam Hatip Ortaokulu  Din Kült. ve Ahl.Bil.               Müdür Yardımcısı             Merkez / Hafız Hasan Şen İmam Hatip Ortaokulu                                                                                            

81          MUSTAFA EGE   MERKEZ-Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu          Teknoloji ve Tasarım               Müdür Yardımcısı             Merkez / Hürriyet Ortaokulu                                                                                                   

82          YILMAZ KARACA               CUMAYERİ-İlhami Reyhan Turan İlkokulu               Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Merkez / Işık İlkokulu                                                                                                 

83          ALİ CANBAZ        MERKEZ-100. Yıl İlkokulu              Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / İhsaniye İlkokulu                                                                                                      

84          ÖMER ÇALIŞKAN              MERKEZ-İsmetpaşa Ortaokulu     Türkçe   Müdür Yardımcısı               Merkez / İsmetpaşa Ortaokulu                                                                                              

85          DİLEK KAVAKOĞLU AKMİŞE          MERKEZ-Şükran Öney Anaokulu  Okul Öncesi Öğrt               Müdür Yardımcısı             Merkez / İstiklal Anaokulu                                                                                                       

86          NAGİHAN ANIL  MERKEZ-Konuralp Anaokulu        Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı               Merkez / Konuralp Anaokulu                                                                                                  

87          HASAN KAYA      MERKEZ-Konuralp Ortaokulu       Türkçe   Müdür Yardımcısı             Merkez / Konuralp İmam Hatip Ortaokulu                                                                                          

88          ALİ ÖZEL              MERKEZ-Konuralp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi           Fizik       Müdür Yardımcısı           Merkez / Konuralp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                                                                                                      

89          HACI İBRAHİM KÖLAY     GÖLYAKA-Yunus Emre İlkokulu    Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Merkez / Köprübaşı İlkokulu                                                                                                   

90          SERAP YAMAK    MERKEZ-Zübeyde Hanım Anaokulu           Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Merkez / Körpeşler Anaokulu                                                                                                 

91          AYLİN ACARUK  MERKEZ-Mevlüde Çıtlak Anaokulu            Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Merkez / Mevlüde Çıtlak Anaokulu                                                                                                       

92          ANIL ÖZTÜRK     MERKEZ-İstilli Ortaokulu               Teknoloji ve Tasarım       Müdür Yardımcısı               Merkez / Musababa Ortaokulu                                                                                             

93          GÜLSÜM AKSOY               MERKEZ-Gölormanı İlkokulu        Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Merkez / Namık Kemal İlkokulu                                                                                            

94          AHMET OKUR    MERKEZ-Bostanlık İlkokulu           Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Nasırlı İlkokulu                                                                                                        

95          SEYFİ SİNE          MERKEZ-Nasırlı Ortaokulu            Din Kült. ve Ahl.Bil.          Müdür Yardımcısı               Merkez / Nasırlı Ortaokulu                                                                                                    

96          İRFAN DURMAZ MERKEZ-Necmi Hoşver İlkokulu  Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Necmi Hoşver İlkokulu                                                                                          

97          ENGİN KARAGÖZ              MERKEZ-Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi        İ.H.L. Meslek Dersleri Müdür Başyardımcısı       Merkez / Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                  

98          ÖNDER MEHMET ATASOY            MERKEZ-Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi               Rehberlik             Müdür Yardımcısı             Merkez / Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                         

99          ÖMER FARUK ÇELEBİ      MERKEZ-Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi      Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik            Müdür Yardımcısı             Merkez / Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu                                                                                                        

100        ATAY ÇOKENGİN              MERKEZ-Paşaormanı İlkokulu      Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı           Merkez / Paşaormanı İlkokulu                                                                                              

 

101        MUSTAFA DEMİR             YIĞILCA-Kırık İlkokulu     Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Perihan Tulan İlkokulu                                                                                           

102        SAMET ŞAHİN    MERKEZ-Rıza Malatyalı Ortaokulu             İngilizce               Müdür Yardımcısı               Merkez / Rıza Malatyalı Ortaokulu                                                                                                     

103        CEMİL KOCA       MERKEZ-Akşemsettin İlkokulu     Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Merkez / Sancaklar İlkokulu                                                                                                  

104        ÖMER LEVENT CİNGİRT CUMAYERİ-Dokuzdeğirmen İlkokulu         Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Merkez / Şehit Yüzbaşı beşir Bayrktar İlkokulu                                                                                                

105        SELİM IRMALI    MERKEZ-Aydınpınar Ortaokulu    Teknoloji ve Tasarım       Müdür Yardımcısı               Merkez / Şükran-Sedat Şen Kardeşler Ortaokulu                                                                                             

106        EMİR FAZIL MEZARCI      MERKEZ-Düzce Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               İngilizce               Müdür Yardımcısı             Merkez / Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu                                                                                                     

107        FERİDE AKBABA MERKEZ-Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu          Özel Eğitim         Müdür Yardımcısı           Merkez / Toki Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu                                                                                                    

108        HAMDİ BOYRAZ MERKEZ-Yenitaşköprü Ortaokulu              Görsel Sanatlar  Müdür Yardımcısı               Merkez / Yenitaşköprü Ortaokulu                                                                                                        

109        ÖMER BAĞRIYANIK         MERKEZ-Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi               Beden Eğitimi     Müdür Yardımcısı             Merkez / Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu                                                                                                    

110        SEMİH TAT          MERKEZ-Düzce Özel Eğitim Anaokulu       Okul Öncesi Öğrt              Müdür Yardımcısı           Merkez / Zübeyde Hanım Anaokulu                                                                                                      

111        MESUT KÖMÜRCÜ          YIĞILCA-Gazi İlkokulu     Sınıf Öğretmenliği            Müdür Yardımcısı               Yığılca / Halk Eğitimi Merkezi                                                                                                 

112        ÖMER İŞÇİ          YIĞILCA-Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet İlkokulu       Sınıf Öğretmenliği               Müdür Yardımcısı             Yığılca / Kırık İlkokulu                                                                                                 

113        HASAN SEMİH ÖNAL       YIĞILCA-Yığılca Anadolu İmam Hatip Lisesi            Türk Dili ve Edebiyatı               Müdür Yardımcısı             Yığılca Anadolu İmam Hatip Lisesi                                                                                                        

114        OĞUZHAN TAHSİN YILMAZ           YIĞILCA-Yığılca Anadolu İmam Hatip Lisesi            Matematik               Müdür Yardımcısı             Yığılca

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU