2017 YILI YATIRIM ve HİZMET YILI OLACAK

..

2017 yılını alt ve üst yapı çalışmaları ile geçiren Beyköy’de Kasım ayı sonuna kadar üst yapı çalışmalarının tamamlanması hedefleniyor. Beldede 5 mahallede merkez dâhil ana cadde ve ara sokakların tamamında çalışmalar tamamlanacak.

Beyköy’de yapılan alt ve üst yapı çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Osman Kılıç, içme suyu, kanalizasyon, doğalgaz ve merkez elektrik hatlarının yer altına alınması gibi alt yapı  çalışmalarının tamamlandığını bildirirken, üst yapı çalışmalarına geçildiğini,  2017 Yılı Kasım ayı sonuna kadar üst yapı çalışmalarının da tamamlanacağını kaydetti.

2016 yılında 16 km sıcak asfalt çalışmasını tamamladıklarını kaydeden Kılıç, “ 2017 yılında yapımına başladığımız yaklaşık 14 km daha sıcak asfalt yapılarak, 5 mahallemiz merkez dâhil ana cadde ve ara sokakların tamamında çalışmalar tamamlanacaktır.Beldemizin ana caddeleri ve ara sokaklarında kaldırım çalışmaları da başlamıştır. Yaklaşık 30 km kaldırım bordürü ve 31.000 m² parke taşı döşeme çalışması devam etmektedir.” Dedi.

Beyköy’ün ana caddesi olan 1. Cadde üzerinde gidiş-geliş 2,5 km’lik alanda bisiklet yolu yapılacağını da açıklayan Kılıç, yine 1. Cadde üzerinde 1,5 km’lik alanda bölünmüş yol uygulaması ile orta refüj ışıklandırma çalışmasının tamamlanacağını bildirdi.    

  

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU