DÜZCESPOR’UN ACİL DESTEĞE İHTİYACI VAR

...

Düzcespor Başkanı Cihat Algün, Düzcespor’un maddi olarak zor durumda olduğunu söyledi, “acil olarak birilerinin destek olması gerekiyor” dedi.

Dün akşam televizyonumuzda yayınlanan Hasan Kaya ile Spor Sayfası programına Düzcespor Başkanı Cihat Algün telefon bağlantısı ile konuk oldu.

 

 

Kemer maçında alınan galibiyeti değerlendiren Algün, kötü başlangıcın ardından gelen galibiyetlerle takımın moral bulduğunu söylerken, taraftarla olan sorunun giderildiğini, maçlara protokolü de beklediklerini dile getirdi.

Algün: “Son 3 maçtır galibiyetle gidiyoruz. Kemer maçı hepimiz için bir moral oldu. Kendi sahamızda aldığımız bu galibiyet ile güzel bir devam sağladık. Bu çıkışımız devam edecek. En başında hedefi olan bir takım kurduk. Futbolcularımız bu hedefin farkında olarak kulübe geldi. Kötü bir başlangıç yapmıştık ama şimdi bu durumu düzeltiyoruz. Yeni hocamızla da daha güzel ve istediğimiz gibi bir ivme yakalamış olduk. Böyle devam edeceğiz inşallah. Tabi bu hep birlikte olarak yapılacak bir şey, tek başına yapılacak bir iş değil. Ne yazık ki kulübü tek başımıza sırtladık ve getiriyoruz. Kulübün ihtiyaçları bitmiyor. Eksikleri çok, geliri hiç yok, herkes bir şey bekliyor. Tabi bunlara yetmek kolay olmuyor. Bazen kopukluklar ve yanlış anlamalar olabiliyor. Taraftarlarla ilgili böyle bir durum oluşmuştu onu da gidermiş olduk. Bu kulüp iyi günde ve kötü günde takımının yanında olan taraftarı ile var. Onları önemsiyoruz ve en kötü günde bile elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Onları takımın yanında görmek arzusundayız. Desteklerini gösteriyorlar ve takımı ateşliyorlar sağ olsunlar. Tüm Düzceli dostlarımızı, arkadaşlarımızı, hemşerilerimizi bekliyoruz. Özellikle protokolümüzü bekliyoruz. Yeni belediye başkanımız ilk günden beri takımın yanında oldu, gereken desteği de göstereceğini söyledi. Maddi manevi yanımızda olacağını söyledi. Böyle olmasını yanımızda ve destek olmalarını istiyoruz. Belediye başkanımızdan, valimizden, milletvekillerimiz ve bakanımızdan kulübün yanında olmalarını maddi ve manevi destek bekliyoruz.” Dedi.

Düzcespor’un ekonomik durumundan da söz eden Algün, Düzcespor’un maddi imkansızlıklar nedeniyle acınacak durumda olduğunu söyledi, acil olarak destek beklediklerini vurguladı.

Algün, “Deplasmanlara gittiğimizde veya gelen kulüplerle görüşüyoruz. Bizim pozisyonumuzda olan yok. Belediye var, valilik var, özel idare var istediğimizi veriyorlar şeklinde konuştuklarında ben ağzım açık dinliyorum. Şaşırıyorum bizde böyle bir durum yok. Telefon faturasını ödemeye para bulamıyoruz. Maalesef çok acınası bir durum var. Bu kulüp benim babamın malı değil. Ben bir Düzceli olarak burada bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama nereye kadar yapabiliriz bilmiyorum. Acil olarak birilerinin destek olması gerekiyor. 3-3.5 Milyon para harcadık. Bu bizim dişimizden tırnağımızdan arttırarak verdiğimiz bir paradır.” Şeklinde konuştu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU