DÜZCESPOR YALNIZ BIRAKILMAMALI

...

Düzcespor Başkanı Cihat Algün, kulübün yalnız bırakıldığını söyledi, Düzce’nin Bakanı, milletvekilleri, belediye Başkanı ve İl Başkanına çok anlamlı bir mesaj yolladı. “ Şampiyonluk fotoğrafında olmak isteyenler bugünden yerini alsın”. Düzcespor eski Başkanlarından İhsan Çetin de Başkan Algün’ü destekledi, bugüne kadar Düzcespor’un yanında olmayan Bakana ve maçlara gelen belediye başkanına seslendi.

Spor Sayfası’nda Hasan Kaya’nın dün akşamki konukları Düzcespor eski Başkanlarından İhsan Çetin ve Gazeteci Cihat Tutkun’du.

VALİNİN MAÇA GELMESİ...

İhsan Çetin programda geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçta yaşadığı anı paylaştı , Erzin Maçında Erzin Kaymakamı’nın yanında oturduğunu ve kendisine Düzce Valisi’nin adını sorduğunu anlatırken, Vali Zülkif Dağlı’nın adının bir türlü aklına gelmediğini ve Vali’yi hiç 18 Temmuz stadında görmediğini kaymakama söylediğini belirtti.

Çetin, “ Bazı şeyler parayla ölçülmez. Bir Vali’nin Düzcespor maçına gelmesi o İl için büyük gururdur.” Dedi.

BAKAN İLE GÖRÜŞECEK

Düzcespor Başkanı Cihat Algün programa telefon bağlantısıyla konuk oldu.

Algün takımın iyi durumda olduğunu ancak yaşadıkları ekonomik zorlukların sıkıntı yarattığını belirtti , yalnız kaldıklarını vurguladı. Yarın Bakan ile bir görüşme yapacağını söyleyen Algün hem idarecilere hem siyasilere bir mesaj gönderdi.

Algün, “ Belediye Başkanımızla da konuştuk. Ne gerekiyorsa yapacağız dedi ama hep bekliyoruz. Bir gece düzenleyelim dedim. Bu gecemizde Sayın Bakanımız olsun, Valimiz olsun, Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, bu protokol olsun ve Düzce’yi seven işadamları, sanayiciler de olsun. Hem Düzcespor’u tanıtan, çok ciddi projelerimiz var. Tüm bunları hayata geçirecek bir organizasyon yapalım. Burada kim gönlünden ne kopuyorsa katkısını yapsın, tek başıma ben yüklenemiyorum dedim. Bu konuyu sayın valimizle görüşeceğini söyledi. Sayın Bakanımız Çarşamba günü için randevu verdi. Hazırladığım projeleri kendisi ile paylaşacağım. Güzel bir sözümüz var, yarın şampiyonluk fotoğrafında olmak isteyenler bugünden yerini alsın. Biz buna inanıyoruz. Biz bir üst lige çıktığımız zaman Düzce de bir üst lige çıkacak. Tek başımıza bunları yapmaya çalışıyoruz. Her hafta 150 bin lira giderimiz var hiç gelirimiz yok. Bir dünya borç var. Bir an önce birilerinin yanımızda olmasını bekliyoruz.” Dedi.

SİZ DE SAHİP ÇIKACAKSINIZ

İhsan Çetin de Belediye Başkanı Dursun Ay’a seslendi, “ Geldiniz statta maçı seyrettiniz, Düzcespor br üst lige çıkarsa bu trilyonlara bedel. Siz şu anda başkan olduğunuza göre beni dinlemelisiniz. Düzcespor bir tane, Düzce var oldukça Düzcespor da var olacak. Siz bu yükü Cihat başkanın üzerinden alacaksınız. Düzcespor’a siz de sahip çıkacaksınız.  Geceyse gece. Davetiyeleri ben basarım. Bakan’a da sesleneceğim ama bugüne kadar Düzcespor için bir şey yapmadı.” Şeklinde sitemde bulundu.

Algün konuşmasının devamında, belediyenin imkanlarının kısıtlı olabileceğini, Düzce’de bir çok sanayici ve büyük işadamları olduğunu söylerken, Vali veya Belediye Başkanının bu işadamlarından destek istemesinin daha uygun olacağını vurguladı.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU