DÜZCESPOR ÜVEY EVLAT KONUMUNDAN ÇIKMALI

...

Düzcespor Basın Sözcüsü Emrah Özer, Düzcespor’a destek için kapısını çaldıkları fabrikalardan çok, belediye ve özel idare gibi kurumlardan destek beklediklerini söyledi. Özer, verilen sözler olduğunu hatırlatarak, Düzcespor’un üvey evlat konumundan çıkartılması gerektiğini savundu.

 

 

Düzcespor Haftalık olağan basın toplantısı, Teknik Direktör Ahmet Duman ve Basın Sözcüsü Emrah Özer’in katılımıyla yapıldı.

Teknik Direktör Ahmet Duman, “ Futbol olarak çok iyi oynadığımızı söyleyemem” diyerek Altındağ maçını değerlendirdi. Duman, Manisapor’un puan kaybetmesiyle Düzcespor’un kazançlı çıktığını vurguladı.

İlk yarının bitmesine 2 maçı kalan Düzcespor’un ara transferi değerlendireceğini söyleyen Duman, transfer edilecek isimlerin henüz belli olmadığını, takıma güç katacak oyuncular almak istediklerini belirtti.

Basın Sözcüsü Emrah Özer, tesisler konusunda Bakan Faruk Özlü ile bir toplantı gerçekleşeceğini ve onun sonrasında izlenecek yolun netleşeceğini söylerken, belirlenen kamp tarihlerinin ise  Başkan Cihat Algün ile görüşülerek karara bağlanacağını belirtti.

Özer, Düzcespor’a destek konusunda ziyaret ettikleri 16’ya yakın fabrikalardan bazılarının takımın deplasman masraflarını karşılayacağını söylerken, ancak gerekli desteği bazı kurumlardan beklediklerinin altınız çizdi.

Özer, “ Beklediğimiz fabrikalar var. Yönetim kurullarıyla görüşecekler. Yeterli destek olmuyor ama sadece bunu kalkıp da fabrikalara bağlamanın doğru olduğuna inanmıyorum. Bu şehirde bir belediye varken, özel idare varken, genelde bizim görüşme yaptığımız kulüplere en büyük destek belediyeden geliyor. Bizim Bakanımız da var. Asıl desteğin gelmesi gereken yerler bence buralar. Beklentimiz var, vaatler, verilen sözler var. Sonuçta, bir belediye başkanı değişimi oldu, şu anda Dursun Başkanın da yükü ağır. Ne olursa olsun bir deveyi tamamlamış bulunmaktayız. Bize Ocak ayına kadar müsaade edin dediler. Biz elimizden geldiğince çabalıyoruz. Geçen sene Mehmet Saygun, bu sene Cihat Algün sahip çıktı. Bu takım bu sezon sonu bir üst lige çıkmazsa Cihat Algün de bırakacaktır. Sonra birini daha bekleyeceğiz. Bu işler böyle taşıma suyla olacak işler değil. Sürekli gelir bulmak lazım. Biz bununla ilgili serzenişte, talepte bulunuyoruz ama sürekli söz edince de artık ağlama modu gibi oluyor. Bunu da yapmak istemiyoruz.” Şeklinde konuşarak, Düzcespor’un üvey evlat konumundan çıkartılması gerektiğini savundu.

 

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU