KAYSERİ TV 1 DE BİZİ TERCİH ETTİ

...

Düzce’nin en çok izlenen kanalı Düzce Tv, Kayseri’ye Düzce’yi anlattı. Zaman zaman Türkiye’deki yerel kanallarla bağlantıya geçerek İllerin gündemini paylaşan Kayseri TV 1, gündüz kuşağında yayınlanan Haber Programına haber müdürümüz Hülya İşcan’da katıldı. İşcan hava durumu, siyaset, asayiş, eğitim ve spor konularında Düzce gündemini Kayseri’ye anlattı.

 

 

Haberleri ve programlarıyla Düzce’nin gündemini tutan, Düzce’nin en çok izlenen kanalı Düzce Tv, Kayserililere Düzce’yi anlattı.

Ulusal yayın yapan ve zaman zaman ülkedeki yerel kanallara yer vererek İllerinin gündemini duyurmalarına olanak sağlayan Kayseri Tv 1, haber müdürümüz Hülya İşcan ile bağlantıya geçerek Süleyman Kaçmaz’ın sunduğu canlı yayında Düzce’nin gündemini ekranlarına taşıdılar.

Bu sabah etkili olan kar yağışı ardından Kaynaşlı’da okulların tatil edilmesi haberini paylaşan Kaçmaz, İşcan’a öncelikle Düzce’nin hava durumunu sordu. İşcan, sonrasında Düzce’nin asayiş konusunda ne durumda olduğunu soran Kaçmaz’a, Türkiye’nin de en büyük derdi olan uyuşturucu ile mücadele konusunda son dönemde hem Jandarma hem Emniyet kuvvetlerinin başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.

Kaçmaz’ın Düzce’deki eğitim durumuyla ilgili sorusunu da cevaplayan İşcan, özellikle okul öncesi eğitim oranında Düzce’nin sayılı iller arasında yer aldığını ve eğitim başarısında istenen düzeye ulaşmaya başlandığını vurguladı.

Programın sunucusu Süleyman Kaçmaz, Düzce siyasetçileri ile ilgili de bir soru yöneltti. İşcan, özellikle son dönemde Bakan Faruk Özlü başkanlığında Düzce’de siyaset ve bürokrasi alanında bir birliktelik sağlandığının altınız çizdi.

Düzce’nin gündeminin değerlendirildiği programda son soru Düzcespor ile ilgiliydi. Düzcespor’un ligdeki son durumundan söz eden İşcan, bul çok daha iyi bir çizgide olan Düzcespor’un hem yeni yönetim hem de Düzcelilerin katkısı ile 2. lige yükseleceğine inandığını söyledi.

 

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU