TARAFTARIN ÖNERİSİ

...

Düzcespor’a sürekli gelir sağlanması için bugüne kadar bir çok girişimlerde bulunuldu ancak hepsi sonuçsuz kaldı. Son olarak Düzcespor yönetimi belediyeden Düzce Lisesi parkından bir yer istedi ancak Başkan Keleş dönemindeki bu talepten de sonuç çıkmadı. Şimdi taraftar, son günlerin gündem konusu İnönü Parkı ile ilgili bir öneri ortaya attı. Ekonomik olara zor durumda olan Düzcespor’a gelir sağlanması amacıyla “ İnönü parkı Düzcespor’a verilsin siz de rahat edin biz de” düşüncesi ortaya çıktı.

 

 

3. Lige şampiyonluğun en büyük adaylarından olan Düzcespor zor günler geçiriyor. Siyasiler ve idareciler tarafından yanlı bırakılan Düzcespor ekonomik açıdan sıkıntılı günler yaşarken, TFF Tahkim kurulunun verdiği 1 yıl transfer yasağı Düzcespor’a vurulan son darbe oldu.

Yıllardır her kongrede kayyuma kalacakken gönüllü olarak yönetimi alan başkanlar, hem kendileri hem de yönetim kurulu üyelerinin çabası  ile Düzcespor’u hak ettiği yere getirmeye çabalıyor. Sezon başından bu yana maddi imkansızlıklarla boğuşan Başkan Cihat Algün ve yönetimi de her seferinde Düzcelilerin Düzcespor’a sahip çıkması gerektiğini savunurken, kulübe sürekli gelir getirecek projeler için siyasiler ve idarecilerden destek bekliyorlar.

Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde Düzcespor’a gelir sağlanması için eski Düzce Lisesi alanına yapılan parktan bir yer isteyen Algün’ün bu girişimi sonuçsuz kalmış, geliri Düzcespor’a verilebilecek bazı işlemeler önerilmişti. Ancak komşu illerde şehir kulüpleri için çeşitli alternatifler üretilirken, Düzcelilerin  sahipsiz bırakması , bugüne kadar gelir konusunda kalıcı bir çözüm bulunmaması, şampiyonluk yarışındaki  Düzcespor’u kötü etkiliyor.

Ekonomik darboğzadaki Düzcespor’un derdine derman olacak öneri takımına gönül veren taraftardan geldi. Son günlerin gündem konusu İnönü Parkı taraftarın kafasında bir düşünce ortaya çıkardı. İhalesi konusunda Düzce’yi meşgul eden ve ne olacağı bilinmeyen İnönü Parkı’nın gelir getirmesi için Düzcespor’a kiralanmasını isteyen taraftarlar, “ İnönü Parkını Düzcespor’a verin siz de rahat edin biz de “ diyerek düşüncelerini dile getiriler.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU