BAŞKAN MUHTARLARA SÖZ VERDİ

...

Belediye Başkanı Dursun Ay, kalıcı konutlardan sonra bu kez Konuralp mahalle muhtarlarıyla görüştü. Mahalle olduktan sonra halkın hak ettikleri hizmeti görmedikleri konusunda sık sık şikayetlerini dile getirdiği Konuralp Muhtarları Balkan Ay’a talep ve önerilerini iletirken, özellikle lisenin yanında bulunan belediye dükkanlarının yeniden dizayn edilerek Konuralp’e kazandırılmasını istediler.

 

 

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Mahalle Muhtarlarıyla istişarelerine devam ediyor. Bugün Konuralp’teki muhtarlarla bir araya gelen Başkan Ay, taleplerini dinleyerek çözüm hakkında fikir alışverişinde bulundu.Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğitte toplantıya misafir oldu.

Konuralp’teki 7 mahalle muhtarıyla birlikte toplantıya katılan Konuralp Merkez Çiftepınarlar mahallesi Muhtarı Fatih Ateş toplantıyla ilgili bilgi verirken, hangi konularda başkana sorun ve talepleri ilettiklerini anlattı.

Ateş toplantıda, Konuralp’e giriş ve çıkışlarda ana artellerin asfalt yapılması, pazaryerinin durumu, banket çalışmaları, su ve kanalizasyon çalışmalarının gündeme geldiğini söylerken, bundan sonra Konuralp’te çok katlı binalara da izin verilmeyeceğinin konuşulduğunu belirtti.

Ateş ayrıca, lisenin yanında bulunan belediye dükkanlarının yeniden dizayn edilerek Konuralp’e kazandırılmasını talep ettiklerini söylerken, virane yapıların da kaldırılacağı yönünde istişarede bulunulduğunu kaydetti. Başkan Dursun Ay ise, muhtarların talep ve önerilerini dinledikten sonra, önümüzdeki yaz itibariyle başlayacak çalışmalarla Konuralp’te sorunların çözüleceği sözünü verdi. 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU