ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ DE SEVİNDİRDİLER

...

Düzce’de hemen herkesin yardımına koşan ve tamamen bağışçılarının desteği ile insanların yüzünü güldüren Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, yeni binasına taşınan Özel eğitim Anasınıfının küçük öğrencilerini de yalnız bırakmadı. Miniklere  oyuncak götüren Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği onları da mutlu etti.

 

 

Düzce’de yaptığı yardımlarla engelli vatandaşlardan, okul öğrencilerine, ihtiyacı sahibi vatandaşlardan, mültecilere kadar toplumun her kesimine uzattığı yardım eliyle çare olmaya çalışan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, Özel eğitim Anaokulu öğrencilerini de yalnız bırakmadı. 

Aziziye’den Körpeçler Mahallesi’ndeki yeni binasına taşınan Özel Eğitim Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrencilere oyuncaklar götüren Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, çocukları mutlu etti.

Oyuncakları gören çocukların mutlulukları gözlerine yansırken, okulda eğitim veren öğretmenlerde çocukların mutluluklarına ortak oldu. 

Oyuncakların çocuklara verilmesinin ardından açıklama yapan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği yardımnlar Koordinatörü Dilek Şen; anaokulunda eğitim gören çocukların oyuncakları görünce yaşadığı sevincin tarif edilemez olduğunu belirterek, bağışçılarına teşekkür etti.

Dilek Şen; “Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği olarak onlar yeni binalarına geçtiklerinde onları yalnız bırakmak istemedik. Onların bu mutlu günlerinde yanlarında olalım. Buradaki çocukları devindirmek için ne yapabiliriz diye düşünürken buradaki çocukların küçük olması nedeniyle onlara oyuncaklar alalım istedik. Bağışcılarımızın topladığı oyuncakları burada eğitim gören özel ve küçük çocuklarımıza hediye ettik. Çocuklarda oyuncakları görünce çok heyecanlandılar.

Mutlu oldular. Biz büyük bir aileyiz derneği olarak bütün okullarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Ama önceliğimiz özel eğitim okullarımız ve sınıflarımızda. Bize bu konuda destek olan ve oyuncak veren bütün bağışçılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU