KOZAN GALİBİYETİNE KİLİTLENDİLER

...

Düzcespor bu hafta sonu oynanacak Kozan maçı için galibiyete kilitlendi. Takımın idmanını izleyen Basın Sözcüsü Emrah Özer, Bergama galibiyeti ile takımın morla motivasyon konusunda güzel bir hava yakaladığını söyledi.

 

 

Düzcespor bu hafta sonu Kozan ile Düzce’de oynayacak. Maçın antrenmanlarına dün başlayan takımda hedef 3 puan. Yenitaşköprü sahasında Emre Baykal idaresinde hazırlıklarını sürdüren takımın idmanını izleyen Emrah özer, takımın son durumu hakkında bilgi verdi.

Sancılı bir süreçle birlikte Bergama’ya eksik kadroyla gittiklerini söyleyen Düzcespor Basın Sözcüsü Emrah Özer, ancak takımın inanarak yola çıktığını kesinlikle beraberliğin dahi düşünülmediğini dile getirdi.

Özer, “ Galibiyet için gittik ve rahat bir galibiyet aldık. Emre Hoca’ya da parantez açmak gerekiyor. Cesaretli bir 11 çıkardı, birkaç oyuncumuz eksikti. Bu galibiyet oyuncuları başka bir havaya soktu. Bu hafta oynayacağımız Kozan maçı daha bir önem kazandı. Bergama’nın üzerine Kozan’ı da burada yenebilirsek, zaten tamamıyla galibiyet üzerine odaklıyız, inşallah takımımızı daha iyi bir havaya sokacak. Play off potasından uzaklaşmak istemiyoruz. Bu senen bu işi bitirip 2. lige çıkmak istiyoruz.” Dedi.

Bu hafta tam kadro Kozan maçına çıkılacağını söyleyen Özer, taraftarın varlığıyla galibiyet geleceğine inandığını, oyuncuların da moral motivasyon olarak çok iyi durumda olacağını söyledi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU