KIRMIZI ŞİMŞEKLER İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE...

...

İyi günde kötü günde Düzcespor’un hep yanında olan Kırmızı Şimşekler Taraftarlar Derneği bugün 18 Temmuz stadında idman yapan takıma moral ziyareti gerçekleştirdi. Taraftarlar takıma tatlı getirdiler, Emre Hocaya çiçek takdim ettiler.

 

 

Düzcespor’un en ateşli taraftar grubu olan Kırmızı Şimşekler Derneği, takıma bugün moral ve motivasyon yükleyen bir ziyaret gerçekleştirdiler. Hafta sonu oynanacak Kozan maçı için 18 Temmuz stadından idman yapan takımı ziyaret eden Kırmızı Şimşekler adına Başkan Emir  Kiraz, Teknik Direktör Emre Baykal’a başarılar diledi, takımın arkasında olduklarını söyleyerek,  sezon sonu şampiyonluk temenni etti.

Kırmızı Şimşekler Derneği Başkanı Emir Kiraz yaptığı açıklamada, bütün Düzce’ye seslendi, tek yürek olunarak takım yense de yenilse de arkasında olmak gerektiğini dile getirdi.  Emre Hoca’ya ise inandıklarını söyleyerek, Düzce’nin hocası olmasından dolayı güvendiklerini belirtti.

Kiraz“ Biz stada geldiğimiz zaman inanarak geliyoruz, Açık tribünde bütün taraftarın desteğini bekliyoruz. Tek yürek, hep beraber olursak bu takım playoffa da çıkar, şampiyon da olur 2. lige çıkarız.  Takım kötü oynuyor küfür ediyorlar, o şekilde olmaz, maça geliyorsanız, Düzcespor’u seviyorsanız, yense de yenilse de yuhlamamanız lazım. Taraftar olarak her türlü hazırlığımızı yapıyoruz, inşallah maçı alacağız. Biz geçen sene de Emre hocayı çok istedik. İnanıyoruz Emre Hoca’ya.” Dedi.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU