ÇOK FARKLI BİR MERKEZ

...

Hastane caddesinde inşaatı devam eden Osman Çatana polis merkezi binası daha bitmeden dış görünümü ile dikkatleri çekiyor. Yüklenici firmanın Türkiye’deki 3 konsepten biri olan farklı projesi verilen tarihten 1 yıl önce tamamlanmasıyla da ilkler arasındaki yerini alacak.

 

 

2013 yılından bu yana Fevzi Çakmak Mahallesinde hizmet veren Şehit Osman Çatana Polis Merkezi,  yeni binasına geçmek için gün sayıyor. Hastane caddesinde inşaatı devam eden binanın Mart ayında tamamlanarak teslim edileceği öğrenildi.

Hastane caddesinde Ekipler Amirliği olarak bilinen eski Çocuk Polisi merkezi yanında bulunan alana bodrum + 3 kat olarak yapılan çok amaçlı Çatana Polis Merkezi inşaatında sona gelindi. İnşaatın yüklenici firması Gözde Alçı, Türkiye’de sadece Ankara ve Bursa’da bulunan konsepti Düzce’ye uygulayarak, dış görünümüyle farklı bir bina inşa etti.

İnşaatın 2019 yılında tamamlanması taahhüt edilirken, hızlı bir şekilde ilerleyen çalışmalarla binanın Mart ayı sonuna doğru teslim edilmesi planlanıyor.

İnşaatın yüzde 95’i tamamlanırken, İl özel İdare ve Emniyet Müdürlüğü ile koordineli yürütülen çalışmalarla elektrik ve mekanik işleri de bitirilen bina, ileri teknolojiyle tam otomasyonla inşa edildi. Dış cephesinin farklılığıyla dikkat çeken bina Düzce’de de ilk örnek oldu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU