MÜSTEŞAR YARDIMCISI DÜZCE’YE GELDİ

...

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü ve beraberinde kalabalık bir heyet Düzce’ye geldi. Düzenlenen toplantıda Tarım İl Müdürü Harun Kabaoğlu bakanlık heyetine brifing verdi.

 

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü beraberinde, Bakanlık yöneticilerinden Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı , Dr. Metin Türker, Bakanlık Müşaviri Ayhan Ünal, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ali Canyılmaz, Hayvancılık Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ercan Yenidünya, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığından Daire Başkanı Vedat Çatakçı ve Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Bebek ile birlikte 7 kişilik bir heyetle İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü ve beraberindeki heyet, İl Müdürü, İlçe ve Şube Müdürlerinin bulunduğu bilgilendirme toplantısına katıldılar. İl Müdürü Harun Kabaoğlu tarafından yapılan bilgilendirme sunumunda, müdürlüğün genel yapısı,  il ve ilçeler ile ilgili teknik bilgiler verilirken ayrıca üreticiler için yapılan projeler, çiftçiye sağlanan destekler ve yaşanılan sorunlar ile çözüm önerileri hakkında detaylı brifing verildi.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU