ETİK KURULU'NDAN YEMEK RÖTARI

...

AK Parti "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu başkanı Ahmet Cemil Tunç, Ak Parti’nin bugüne kadar girdiği bütün seçimleri kazandığını söyledi ancak daha fazla oy oranıyla seçimleri kazanmak için teşkilatlarla birlikte çalışma yapmak gerektiğini belirtti.

 

 

AK Parti "Siyasi Erdem ve Etik Kurulu" Bugün Düzce’ye geldi. Güldal Akşit, Ahmet Cemil Tunç, Halide İncekara ve Ekrem Çelebi’den oluşan kurul Erguvan tesislerinde teşkilatla bir araya geldi.

Toplantının saat 14:00 da başlayacağı daha önce duyurulurken, yemek sonrası açıklama yapılacağı bildirilerek basın mensupları birkaç kez dışarı alındı, yemeğin yenilmesinin ardından yaklaşık 1 saatlik gecikmeyle basının 10 dakikalık bir görüntü almasına izin verildi.

Basına kısa bir açıklama yapan kurul başkanı Ahmet Cemil Tunç, Ak Parti’nin girdiği 11 seçimi kazandığını ancak artık seçim kazanmanın da yetmediğini söyledi. Tunç, memleketin refahı, barış ve adalet ile Allah rızasını kazanmak için siyaset yaptıklarını dile getirdi.  

Ak Parti’nin 16 yıllık iktidarında Türkiye’yi yeniden inşa ettiğini söyleyen Tunç, Ak parti ise önceki siyaseti mukayese etmenin mümkün olmadığını savundu.

Tunç, “ Ak parti Türkiye’yi hem siyasi alanda yeniden inşa etti, hem ekonomik, hem de sosyal alanda yeniden inşa etti.” Dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU