KATIRCIOĞLU HEM VEKİLLERE HEM BAKANA YÜKLENDİ

...

İyi Parti Düzce İl Yönetimi 1. olağan kongresini yaptı. Kongreye eski vekil parti kurucular kurulu üyesi ve GİK üyesi Halil İbrahim Oral’ın yanı sıra diğer partilerin il başkanları da katıldı. Kongrede konuşan İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, milletvekillerine ve Bakan Özlü’ye sert sözlerle yüklenerek Düzce’nin sahipsiz kaldığını söyledi.

 

 

İyi Parti Düzce İl Başkanlığı olağan 1. kongresini Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yaptı. Kongreye İyiParti Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu üyesi MHP eski milletvekili Halil İbrahim Oral katıldı. Kongrede ayrıca CHP yönetim kurulu üyeleriyle, Vatan Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Adalet Partisi Demokrat Parti il başkanları da Ercan Katırcıoğlu’nu yalnız bırakmadı.

Kültür merkezinin tamamen dolduğu kongrede konuşma yapan GİK ve Kurucular Kurulu üyesi Halil İbrahim Oral, ülkenin getirildiği durumun AK Parti iktidarından kaynaklandığını söyleyerek, kötü gidişatın İYİ Parti ve Genel Başkan Meral Akşener ile biteceğini dile getirdi.

İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu ise konuşmasında Düzce’nin sahipsiz kaldığını söyledi. Milletvekillerinin ve Bakan Özlü’nün kendi işlerinde olduğunu da iddia eden Ercan Katırcıoğlu; “Düzce tüik verilerine göre yaşanabilir şehirler arasında 43. sırada. Ekonomide 65. sırada, Eğitimde 42. sırada, sağlıkta 17. sırada, güvenlikte 44. sırada ve kültür sanatta 44. sırada. Düzce bunları hak etmiyor. Mevcut milletvekilleri kendi dertlerine düştüler. Birisi Bulgaristan ve Konya’da ki yatırımlarının peşinde. Birisi fındığın pahalanması için dilek balonu uçuruyor. Bir diğeri ise pastacı, köfteci kurdelesi kesmekle meşgul. Kimse Düzce’ye sahip çıkmıyor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Yapılan seçimlerde tek aday olan kurucu il başkanı Ercan Katırcıoğlu ve listesi seçildi.    

 

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU