TAÇYILDIZ, DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU YOLUNDA

...

Düzce’nin Muay Thai’deki gururu Bedia Taçyıldız, Meksika’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor. Bütün enerjisini Meksika’ya yoğunlaştırdığını belirten şampiyon Muay Thai’ci, Dünya şampiyonasında hedefinin bayrağımızı göndere çektirmek olduğunu söyledi.

 

 

Düzce’nin Muay Thai’de gururu olan milli sporcu Bedia Taçyıldız, Meksika’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası hazırlıklarına bütün hızıyla devam ediyor. Hedefinin Dünya Şampiyonu olarak bayrağımızı göndere çektirmek olduğunu söyledi. 8 Mart Dünya kadınlar gününde de çalışmalarına devam eden şampiyon sporcu Taçyıldız, antrenmanlarının sorunsuz devam ettiğini ve dünya şampiyonu olmak istediğini de dile getirdi.

Muay Thai Bölge Başkanı Birol Aksu ise dünya şampiyonu Bedfia Taçyıldız’ın çalışmalarıyla yakından ilgileniyor. Taçyıldız’ın antrenmanlarına da katılan Birol Aksu, Bedia’nın şampiyonluğu için yoğun çalışma sergilediklerini belirterek, Dünya Şampiyonu Milli sporcunun Dünya şampiyonu olması için gereken bütün atmosferin oluşturulduğunu Bedia Taçyıldız’ın da yoğun şekilde şampiyonaya hazırlandığını söyledi.    

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU