FUTBOLCULARA TAVSİYELERİ VAR

..

Spor sayfası programına katılan İhsan Çetin ve Nedim Akbulut Düzcespor futbolcularına tavsiyelerde bulundular. Çetin, idarecilerin sahip çıktığı takımda artık işin futbolcularda olduğunu söylerken, Akbulut ise, futbolcuların bahar rehavetine kapılmamalarını istedi.

 

 

Dün akşam televizyonumuzda yayınlanan Spor Sayfası programında Hasan Kaya’nın konukları Spor Yazarı İhsan Çetin ve Antrenör Nedim Akbulut’tu.

Programda, 1 yıl önce Düzce’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım’ın verdiği stat sözü konuşulurken, Bakan, Belediye Başkanı ve İl Başkanı’nın Başbakan’ın verdiği sözle ilgili nasıl bir çalışma yaptığı ve gelinen noktanın ne olduğunun merak edildiği dile getirildi.

Düzcespor’un bu sezon hem yönetim hem hoca anlamında sorun yaşadığını söyleyen Antrenör Nedim Akbulut, geçtiğimiz günlerde Vali ve Belediye Başkanının takımı ziyaret etmesinin futbolcular üzerinde motivasyon anlamında büyük etkisi olduğunu vurguladı.

Akbulut, “ Hoca değişiklikleri hiçbir zaman bir takıma yaramaz. Sahip çıkıldığı zaman yarar, futbolcu kendisine sahip çıkılmadığını  görürse o futboluna mutlaka yansır. İyi top oynayamaz, kendini maça veremez. Son 8 maç kaldı zaten, oynar giderim, olursa olur olmazsa olmaz der.” Şeklinde konuştu.

Takımda şu anda çok fazla futbolcu fortföyü olmadığını söyleyen Akbulut, futbolcuların kendilerine çok dikkat etmesi gerektiğini savundu.

Akbulut, “ Kendilerine çok iyi baksınlar, özellikle baharın gelişiyle birlikte futbolcuda bir yorgunluk başlar. Çok şeyler yaşadılar bu sene. Tecrübeme dayanarak bir tavsiyem de, kendi aralarındaki şakalara bile dikkat etsinler. Antrenmanlarda artık futbolcu şaka kaldırmaz, yorgun, kafa olarak yorgun, en yakın arkadaşı ile bile didişebilirler.” Dedi.

İdarecilerin takıma sahip çıktığını söyleyen İhsan Çetin ise, “ şimdi artık bütün iş futbolcularda” derken, bu hafta oynanacak maçta Düzcespor’un kıymetini bilerek futbolcuların sahaya çıkmasını istedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU