DİLBER’DEN TARAFTARA DESTEK

..

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Avukat Ali Dilber, 22 Mayıs Salı Günü Düzcespor’un 2. Lige yükselme maçı oynayacağı Balıkesir’e gitmek isteyen taraftarlara ulaşım için otobüs sözü verdi.

 

 

Düzcespor’a verdiği destekle bilinen, Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi ve AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Avukat Ali Dilber, Düzcespor’un finale kalmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Final maçına herkesi davet eden Dilber. “ 2. lige inşallah çıkacağız” dedi.

Dilber, “ maça gitmek isteyen herkese biz sahip çıkacağız. Yeter ki final maçımıza gitmek istesinler, bu bizim düğünümüz bayramımız, şölenimiz. Ne kadar insan gelmek istiyorsa biz onları taşırız. Taraftarlarımızın o konuda tereddüdü olmasın. Düzce her zaman bir üst lige hazır. Düzce’yi biz en üst seviyedeki iller arasına sporu ile de birlikte çıkartacağız inşallah.” Dedi.

Dilber, taraftarların maça gitmesi için ulaşım konusunda destek sözü verirken, “Daha önce ki yıllarda olduğu gibi bu yılda Düzcespor’a desteğimiz tam oldu. Taraftarın bu tip maçlarda önemli rol oynadığını biliyoruz. Güçlü taraftar güçlü takım demek. Düzce’mizin 50 yıllık çınarı Düzcespor’u yine üst liglerde görmek bizi gururlandırıyor. Bizde Balıkesir’e final maçını izlemeye gitmek isteyen taraftarlarımıza ulaşım konusunda elimizden gelen desteği sunacağız” dedi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar1
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU