ÜMİT YILMAZ İLK TEŞEKKÜR ZİYARETİNİ YAPTI

...

MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, ilk teşekkür ziyaretini daha önce AKParti’nin kalesi olan ve her seçimde tulum çıkarttığı ancak 24 Haziran seçimlerinde oyların büyük kısmını MHP’ye veren Hecinler, Hasanlar, Esentepe ve Esençam köylerine yaptı. Köylülerle bir araya gelen Ümit Yılmaz, köylülere teşekkür etti.

Düzce’nin ve Türkiye’nin gündemine çöp sorunu ile gelen ve her seçim döneminde AK Parti’nin kalesi durumunda olan Hecinler, Hasanlar, Esentepe ve Esençam köyleri 24 Haziran seçimlerinde MHP’ye 218 oy vermişti. 175 oy farkla milletvekili seçilen Ümit Yılmaz’ın vekilliğinde çok büyük etkisi olan köyleri MHP’den milletvekili seçilince de Ümit Yılmaz unutmadı. İlk teşekkür ziyaretini de Hecinler, Hasanlar, Esentepe ve Esençam köylerine yapan Ümit Yılmaz, köylülere seçimlerde kendisine ve partisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Ümit Yılmaz, köylülere hitaben yaptığı konuşmasında ayrıca çöp sorununu unutmadıklarını belirterek; “Hecinler, Hasanlar, Esentepe ve Esençam köylerimizin çektiği çöp sorununu çok iyi biliyoruz. Bunun içinde çalışmalarımıza en kısa süre içersinde başlayacağız. Ancak bu köylerimiz bana ve partime büyük bir teveccüh gösterdiler ve beni Düzce tarihinde ilk defa MHP’den seçilen milletvekili olarak meclise gönderdiniz” dedi.

Köyde çocuklarla da bir araya gelen Ümit Yılmaz, onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Çocukların oyun parkı ve spor alanları isteğini de dinleyen Ümit Yılmaz; “buraya sizlerin istediği parkın ve spor alanlarının yapılması için teklif götüreceğiz. Ama bu ayun parkına ve alanlarına sizler sahip çıkacaksınız” dedi.

Köylülerle ve çocuklarla sohbet eden MHP Milletvekili Ümit Yılmaz daha sonra Esençam Köyünde bulunan Abdal Hazretlerinin türbesini de ziyaret ederek dua etti. 

 

Ümit Yılmaz’ın ilerleyen günlerde adı hayvan rehabilitasyon merkezi yapımı ile gündeme gelen ve AK Parti’nin bir başka kalesi durumundaki ancak yapılan son seçimlerde köyden yarısından fazlasının desteğini alan Kabalak Köyü’nü de ziyaret emesi bekleniyor.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar5
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU