VATANDAŞ SOSYAL MEDYADAN MESAJ YOLLADI

...

Akçakoca Devlet Hastanesinde yaşanan doktor sıkıntısı ile Fizik Tedavi bölümün kapatılması  hastaları çilden çıkardı. Tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getiren hasta ve hasta yakınları, siyasetçileri görev çağırarak çare bulmalarını istedi.

Akçakoca Devlet Hastanesindeki doktor eksikliği hasta yakınlarını isyan ettirdi.

Bir hasta yakını, sağlık müdürlüğüne ve milletvekillerine seslenerek, kendini “ Akçakoca Devlet Hastanesi’nde sinir olmuş hissediyor “ şeklinde etiketledi.

Vatandaş, “ Sayın Sağlık Bakanım,  Sayın Düzce Sağlık Müdürüm,  çok saygı değer Düzce milletvekillerim…  Bu fotoğraf sizlere Akçakoca Devlet Hastanesi’nin durumunu özetliyor,  geçen hafta iki gün geldim doktor yok,  bu sabah yedi on beş hastanedeyim yine doktor yok, Şu an mecburiyetten özel hastaneye gidiyorum alt tarafı bir raporlu ilaç yazdıracağım.

 Branş doktoru yok işyerinde bir günlük yevmiye gitti,  araba yakıtı, hasta annemin yoldaki çilesi çabası,  lütfen lütfen diyorum Akçakoca’nın bu büyük sorunu ile ilgilenin,  bu millet adamı vezirde yapar rezilde yapar bilmem anlatabildim mi” şeklinde paylaşımda bulundu.

 

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar3
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU