KESKİN, KAYNAŞLI’DA BİZ DİZİ ZİYARET YAPTI

...

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaynaşlı’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Keskin, teşkilatta değerlendirme toplantısı yaptı, STK’lara da teşekkür ziyareti gerçekleştiren Keskin,  hastaları da unutmadı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve teşkilat üyeleri, teşekkür ziyaretleri çerçevesinde Kaynaşlı ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini masaya yatıran Keskin ve teşkilat üyeleri, yerel seçimlere çok daha iyi bir şekilde hazırlanmak için gece gündüz çalışacaklarının sinyalini verdi.

STK Ziyaretleri Yapıldı

Kaynaşlı ilçe teşkilatı ile istişare toplantısının ardından sivil toplum kuruluşları ziyareti de yapan Keskin, ilk olarak Yeşilay Kaynaşlı Şubesini ziyaret etti. Kaynaşlı eski Belediye Başkanı da olan İsmail Korkmaz, İl Başkanı Hikmet Keskin’in ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Kaynaşlı Esnaf Odaları Birliği Başkanı Enver Akyüz ile de bir araya gelen İl Başkanı Hikmet Keskin, Kaynaşlı esnafı ve tüccarları hakkında bilgi aldı. İstişarelerde bulunan Keskin, sorunları ve talepleri yakından takip edeceklerini belirtti.

Hasta ve Yaşlı Ziyareti Yaptı

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, STK ziyaretlerinin ardından Kaynaşlı merkezde bulunan esnafları ve bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşları dinleyen Keskin, İlçe Başkanı Saim Özkan ve teşkilat üyeleri, sorunların ve taleplerin kısa sürede sonuçlandırılması için gereken çalışmaların en kısa sürede yerel dinamikler tarafından harekete geçirileceğini kaydetti. Keskin ve beraberindeki heyet ilçede taziye ziyaretinde de bulundu.

Ardından yaşlı ve hasta ziyaretleri yapan Keskin, Kaynaşlı Eskiköy’de Fahrettin Aydın ve Nazmi Diner’in evlerine konuk oldu. Aydın ve Diner’in sağlık durumlarını soran Keskin, eski Türkiye’den ve yeni Türkiye’den konuşarak hasbihal etti.

Keskin son olarak Kaynaşlılı şehidimiz Sabri Altınbaş’ın babası Zeki Altınbaş’ı evinde ziyaret etti.

Kaynaşlı ziyaretini değerlendiren Keskin, “ Her seçimden sonra ilçelerimize büyük gayretlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri yapıyoruz. Bu ziyaretler esnasında da esnafımızı, vatandaşlarımızı ve büyüklerimizi de ziyaret ederek onların hayır dualarını almayı da ihmal etmiyoruz. Bir günümüzü Kaynaşlı ilçemizde geçirdik ve çok güzel bir ziyaret dizisi oldu. Büyük bir seçimi bu teşkilatlarla atlattık. Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlere, birlik beraberlik içinde gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın izinde ve yolunda yapılması gereken ne varsa yapacağız. İlçelerimizin teşkilat üyeleri ile eksikliklerimizi, yapmamız gerekenleri masaya yatırıyor ve çözüm önerileri için istişareler yapıyoruz. Bundan sonra da bu geleneğimiz sürecek” ifadelerinde bulundu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU