ETTU CUP’A KATILACAKLAR

...

Geçtiğimiz yıl 1. Lig şampiyonu olarak Süper Lige çıkan DİVAPAN Masa Tenisi Takımı, bu sezon kurumlarda Türkiye Şampiyonluğunu kazandı. Takım, ETTU Cup’a katılarak büyük takımlarla birlikte  Türkiye’yi temsil edecek.

Divapan Genel Müdürü aynı zamandan Divapanspor Kulüp Başkanı Hakan Zengin ve takımın kaptanı ve başarılı sporcularından biri olan Celil Şahin dün akşam televizyonumuzda yayınlanan Spor Sayfası programında Hasan Kaya’nın konuğu oldular.

Takımın başarısının yıldan yıla arttığını söyleyen Divapanspor Kulüp Başkanı Hakan Zengin, Düzce’ye kupa kazandırmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirirken, fabrikada üretilen tenis masalarından okullara ücretsiz dağıtacaklarını söyledi.

Tüm spor dallarında yer alan gençlere aynı zamanda masa tenisi oynamalarını da tavsiye eden Zengin, konsantrasyon anlamında sporculara büyük fayda sağladığının altını çizdi.

Zengin, ETTU Cup’ta Türkiye’yi temsilen Fenerbahçe, Beşiktaş gibi takımlarla yer alacaklarını söyledi.

 DİVAPAN Masa Tenisi Takımı Kaptanı Celil Şahin, Hakan Zengin sayesinde hem spor yaparken hem de ekmeklerini kazandıklarını söylerken, spora verdiği destekle Düzce’nin adını duyurmaya çalıştığını ifade etti.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU