BİRLİKTE ERDOĞAN’I DİNLEDİLER

...

Ak Parti 126. İl Başkanları toplantısında Düzce’de belediye başkanlığı için isimleri geçen halef selef  3 siyasetçi birlikte Erdoğan’ı dinlediler. Eski Milletvekili Fevai Arslan, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve Belediye Başkanı Dursun Ay, il başkanları toplantısında  aynı karede yer aldı.

 

 

Ak Parti 126.İl Başkanları Toplantısı Ankara’da devam ediyor. Düzceli siyasetçilerin de katıldığı toplantıdan kareler sosyal medyaya yansıdı. Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve Belediye Başkanı Dursun Ay birlikte, Cumhurbaşkanı ve  Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı dinlediler.

Bu üç ismin aynı karede yer alması fotoğrafa başka boyut kazandırırken, yerel seçimler ve belediye başkan adaylarının açıklanması konusunda son düzlüğe girildiği şu günlerde, belediye başkan adaylığı için anketlerde adı geçen  halef ve selefler yan yana dedirtti.

İl Başkanı ve Belediye başkanı sıfatıyla Keskin ve Ay’ın toplantıya katılmasının yanında, eski vekil Arslan’ın da bulunması, sadece toplantıya katılmak amacıyla değil adaylık konusunda genel merkezde nabız yoklaması da yapılıyor düşüncesini akıllara getirdi.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar4
  • Onay Bekleyenler0
DÜZCE HAVA DURUMU