Karakter Boyutu :
AHMET ÇODUR

Kıydık!...

16 Şubat 2015 - 17:07

Malûmunuz üzere SAPIKLIK ikiye ayrılır…. Bir.. FİKRİ Sapıklık. İki... CİNSİ Sapıklık…

 

Eğer bu ülkede “7 yaşındaki kız çocuğuna nikah caizdir” diye bir fetva veriliyorsa, ki fetvalar ihtiyaca binaen verilir bunun adı FİKRİsapıklıktır..

“Eğer kocam arkadaşımı isterse seve seve arkadaşımı kocama ayarlarım” dedikleri gibi.“Başbakana dokunduğumda aldığım zevki, kocamdan almıyorum” diyene ne demeli?...“Hamile kadınlar dışarıya çıkmasın” ile “mini etek giyiyorsan bas bas bağırmayacaksın” ı biz nereye koyalım?..

Bu ülkenin her ferdi ÖZGECAN kardeşimizden özür dilemeli bence.. Bu algı operasyonlarına kandığımızdan ve ses çıkarmadığımızdan dolayı.. Okumamamız lazımdı“Amerika’da böyle şeyler her gün oluyor, kapatın çenenizi” diyen köşe yazarının gazetesini.. Bu ülkede sanatçı geçinen pavyon şarkıcılarını da dinlemeseydik, sapıklıkta çağ atlamış kişinin sözlerini de kale almazdık ve onları televizyonlarda baş tacı etmezdik..

Dedik ya bir algı operasyonu içindeyiz ve maalesef hepimiz bu algıya ortak oluyoruz. İnternet sayfalarında Bozkurt işareti yapan ÖZGECAN’ın katilini Vatan, Millet ve Namus konusundaki hassasiyetleri ile bilinen Ülkücüler üzerinden itibarsızlaştırma ve algı operasyonu yapılıyor olması ne kadar hainceyse, aynı şahsın eski Başbakanın sayfasında “Asaletin yeter Başbakanım” demesini kullanmakta o kadar haincedir..

İş zurnanın zırt dediği yere gelince de, ciddi ciddi İDAMI tartışmaya başladık.. Münevver KARABULUT cinayetinde eğer bunlara “DUR!” denile bilseydi, belki de bunları hiç konuşmayacaktık veÖZGECAN  ASLAN kardeşimiz hayatının baharında aramızdan utanç verici bir biçimde ayrılmayacaktı.

Televizyonlardan ve internet sayfalarından isminin sonuna “HOCA” etiketini takıp ta “KEDİCİKLERİM” diye hitap ettiği mankenleri seyretmeseydik veya paylaşmasaydık, onların bu kadar reklamını yapmış olmayacaktık ve esprilerimizi belden aşağıya yapmasaydık KADINdenilen ve “Cenneti ayaklarının altına koyduğumuz” kişilerinde onurlarını, hayalarını ve de kişiliklerini cinsel obje olmaktan çıkarmış olurduk..

Bazen ben de ciddi bir şekilde düşünmeye başladım ZİNA yasal olduğuna göre Fikri ve Cinsi SAPIKLIKTA yasal olacak mı?diye..

Artık hepimizin şapkamızı önümüze koyarak aklımızı başımıza devşirmemiz lazım.. Eğer aklımızı başımıza devşirmezsek hiç birimizin hanımı, kızkardeşi veya kızı sokaklarda rahat gezemeyecek. Bu güne kadar bu ülke insanına öyle ciddi algı operasyonu yapıldı ki, farkına bile varamadık.

Efendim, ÖZGECAN’ın katilleri bir ay önce “Fatmagülün suçu ne?” filmini seyretmişmiş. Hep beraber televizyondan dizi olarak seyretmemiş miydik bu diziyi?.. “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile ecdadın haremden çıkmayarak sırf cariyelerle fingirdeştiğini seyretmemiş miydik?. “Aşk’ı Memnu’ yu benim gençliğimde televizyondan seyretmiştik, sanki eksikliği hissedilmiş gibi yeni versiyonunu da seyretmedik mi televizyonlardan?.. Yahu “DALLAS” diye bir diziyi unuttunuz mu siz?, hani kimin eli kimin cebinde..

Evet Beyler ve Bayanlar.. aklımızı başımıza devşirelim.. ÖZGECAN kardeşimizin durumu bir Milat olsun ve bu algı operasyonlarına bir son verelim.. Yoksa dış düşmanlarımızın bizi gelip top yekün imha etmesine gerek kalmayacak, çünkü biz ahlâken ve dinen imha edilmiş olacağız. Gerisi de zaten çorap söküğü gibi gelir korkmayın. Demedi demeyin…..

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

DÜZCE HAVA DURUMU