Karakter Boyutu :
KONUK YAZAR ; METİN KÖSEER

Sayın Kubilay bugüne kadar neredeydin?

30 Ekim 2014 - 17:58

Düzcespor Kulübünün eski başkanlarından Bayram Ali Kubilay’ın, Düzcespor Kulübü’ne talip olmak için hazırlıklar yaptığını duydum.

 

Kısacası Kubilay, facebook sayfasında Düzcespor’u almak ve yönetime talip olmak için liste hazırlıyormuş.

 

Hatta fecebook sayfasında yönetim kurulu üyelerini tanıtmış. Üyelerin isimlerinin yanı sıra mesleklerini de yayınlamış. Buna ilaveten Düzcespor’u alırsak, şunları şunları yapacağız diye açıklamalarda bulunmuş.

 

Ya arkadaşım, Düzcespor kongresi yapılırken neredeydin? Kongrede Düzcespor’a kimse sahip çıkmadı. Mevcut başkan Keleş, ilgisizlikten Düzcespor’a mecburen başkan yapılmış gibi oldu.

 

Bunların hepsini biliyorsun. Yıllardır sporun içindesin, şimdi liste yapıp yönetime talip olmak için çalışıyorsun. Daha önce neredeydin?

 

Yine bir yazını okudum. Düzcespor’un gidişatının iyi olmadığını, iki basın mensubunun yazılarının dikkate alınması gerektiğini savunuyorsun.

 

Sen Düzcespor’da başkanlık yapmış bir adamsın. Yıllardır kendini spora verdin, hala veriyorsun. Bugüne kadar neredeydin?

 

Şimdi senin bu yaptığın çalışma ve yönetime talip olma niyetin neye benzer biliyor musun? Dere geçerken at değiştirmeye benzer.

 

Senin kulüp başkanlığı yaptığın zamanlarda bir çok çalışmalarına şahit olmuştum. Hatta Kurugöl yaylasını 49 yıllığına Düzcespor’a kiralamıştın. Orası ne oldu?

 

Yine Vakıf tarafında 100 dönümlük bir araziye talip olmuştun. Ya orası ne oldu? Yine Düzcespor’a tesisler kazandırmak  için plan ve projelerin vardı ne oldu?

 

Düzcespor prefabrikleri dediğin yerler ne oldu? Ben sana söyleyeyim deprem oldu değil mi? Bütün düşünceler, çalışmalar askıya alındı.

 

Ardından Düzcespor küme düştü. Sen de başkanlığı bıraktın. Çok yorulmuştun değil mi? Aradan 15 yıl geçti. Bugüne kadar niye çıkıp ta arkadaşlar, ben de projeler var, benim düşüncem şöyle şöyle demedin.

 

Her lafın başında para ile kulüpçülük yapılmaz diyorsun. Hatta kendini eski Beşiktaş Kulüp Başkanı Serdar Bilgili’yi örnek alıyordun.

 

Aradan 15 yıl geçmiş. Düzcespor çok kötü durumlar yaşamıştı. Amatörde bile oynamıştı. Şimdi Bal Liginde oynuyor. Yıllardır profesyonel lige çıkamadık. Paramız var diyoruz, şampiyon olamıyoruz. Her yıl kolları sıvıyoruz, sonuç yine hüsran oluyor.

 

Siz ne yapacaksınız? Düzcespor’u şampiyon mu yapacaksınız?  Yoksa tesisler mi kazandıracaksınız? Ya da yabancı değil, Düzce’nin öz evlatlarını mı toplayacaksınız? Yoksa Düzcespor küme mi düşecek?

 

Sayın Kubilay, icraatlarınızı açıklayın. Sayın Kubiilay, durup dururken Düzcespor Kulübüne talip olma fikri nereden aklınıza geldi?

 

Sayın Kubilay, 15 yıldır neredeydin?

 

 

ARKADAN VURAN HAİNLER…

 

Üç askerimizi şehit eden hainleri şiddetle kınıyorum. Habersizce arkadan asker vuranlar insan olamaz. Bunlar, Türkiye’nin havasını soluyor, Türkiye’nin ekmeğini yiyor, suyunu içiyor. Bunlar, Türk askerini, polisini arkadan vuracak kadar kalleşçe saldırıyor.

 

Yine aynı kalleşçe saldırı ile 3 askerimizi şehit ettiler. Allah onları ıslah etsin.

 

Bizi parçalamaya kimsenin gücü yetmeyecek. 3 asker gider, 3 bin asker geliriz. Allah şehitlerimizi huzur içinde yatırsın. Devletimizin ve Türk milletinin başısağolsun.

 

Esenkalın… 

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

DÜZCE HAVA DURUMU