Karakter Boyutu :
MEHMET İBRAHİMOĞLU

NEFRET EDİYORUM!

26 Aralık 2013 - 13:27

  Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye bir atasözümüzü hatırlamayanlardan NEFRET EDİYORUM.

 Bu atasözüne rağmen memlekette yolsuzluk yok iddasını söyleyenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Abdüllatif Şener’in açıklamasına göre 100 tır dolusu para giderken olmadı,olamaz diyenlerden ve o dosyaları araştırılmasını engelleyenlerden  NEFRET EDİYORUM.

Görev  değişikliğinde konuşan bakan Ergin" İnsanları neyin yoldan çıkardığını biliyorum. İnsanları servet arzusu, şehvet arzusu, şöhret arzusu yoldan çıkarır. “demesine  bunu içine sindiremeyenlerden NEFRET EDİYORUM.

Düzce’nin havası yıllardır SOS vermesinden dolayı doğalgaz gelsin derken,bu gün doğal gaz pahalı olduğundan yakmıyoruz diyerek evinde kömüre oduna dönenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Düzce’de 4500 kişiye kalitesiz kömürü sadece SGK’sı olup olmadığına bakarak dağıtanlardan NEFRET EDİYORUM.

Seçime gidiliyor diyerek kömürü gözü kapalı dağıtıp sonrasında bunu denetlemeyenlerden, beni Akciğer kanseri başta olmak üzere kanser olmaya zorlayanlardan NEFRET EDİYORUM.

Düzce kaldırımlarını hamam’a çevirenlerden,kaldırımların çamur deryası olup ,bu günlerde buzdan daha tehlikeli kayak mahalli olmasını sağlayanlardan NEFRET EDİYORUM.

Karayollarımız her gün kan gölünden geçilmezken inşaatlardan yolları toprakların dağılmasını,sisli puslu ve kırağılı günlerde yollarımızı yine kayak pistine çevirenlerden NEFRET EDİYORUM.

Doğan,Şahin ve Kartal tipi araçların direksiyonuna geçip, kendisini uçak pilotu zannedip kar yağarken,göz gözü görmezken ,yerler kaygan haldeyken sapıkça araba kullananlardan NEFRET EDİYORUM.

 İnsanların birbirleri hakkında elde net belge olmadan atıp tutmalarından sonrada kolkola girip sarmaş dolaş olmalarından NEFRET EDİYORUM.

 Bu  gün bu partide olmazsa yarın yeni kurulabilecek partide kendilerine mevki arayanlardan ve onlara da çanak tutup siyasete kabul edenlerden NEFRET EDİYORUM.

Trafikte yaya kaldırımı benimdir diyerek her saniye hatta her salise yola atlayıp  trafiği zora sokanlardan NEFRET EDİYORUM.

 Kalıcı konutlarda koca göbekleri ortalayıp bir yerden bir yere gitmek yerine yolların baş taraflarını kullanmayıp göbekleri kendi babalarının bahçesi zannedenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Kış günü hava sıcaklığı eksilerde gezerken,normal lastiklerin bu havalarda belli bir sıcaklığın altında işe yaramayacağı açıklanırken hala kabak lastiklerle yola çıkıp,yolları kapatıp trafiği engelleyenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Banka ATM’lerinin önünde dakikalarca kuyruk bekledikten sonra sıra kendine geldiğinde çantasını veya cüzdanının açıp kartını çıkarmayanlardan ,para yatıracaksa parasını daha önce hazırlamayanlardan arkadakini fıtık edenlerden, işi bittikten sonra parasını veya kartını ATM’nin önünde arkada sıra bekleyenleri düşünmeden çanta yada cüzdanına yerleştirenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Türkiye’nin her yerinde inşaatlar yollardan ayrı olarak kendi inşaat alanında çözülür,ne yol kapatılır,ne çevre kirletilir.Düzce’de ise işgaliye harcı ödüyorum diyerek yolları işgal edenlerden,yolları pisletenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Düzce çevresi ile güzel,deniz var,orman var,yeşil var derken eline her geçeni bir yerlere fırlatıp sonrada belediye gelir temizler diyenlerden NEFRET EDİYORUM.

 Noel ile Yılbaşı arasındaki farkı hala öğrenemeyip ikisini aynı şey zannedip yılbaşına karşı olanlardan NEFRET EDİYORUM.

Daha çok şeyden benim gibi sizlerinde nefret ettiğinizi biliyorum şimdilik bu kadar yeter diyerek

Herkese

Sağlıklı,huzurlu,bol paralı 2014 yılı diliyorum

 YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN…

  • Yorumlar3
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

DÜZCE HAVA DURUMU