Karakter Boyutu :
MUHARREM YILMAZ

Bu devlet üzerinize toprak değil, domuz pisliği dökecek…

20 Ekim 2015 - 09:25

Cumhuriyet Tarihinin en kanlı saldırılarından biri Ankara’da gerçekleşti. Onlarca vatandaşımız hayatını kaybederken yüzlercesi de yaralandı. Peki, bombalı eylemi kim gerçekleştirdi.

Sırf Erdoğan’a uyuzluk olsun diye devlet yaptı diyenler bile var. Selo olaydan hemen sonra polisimizi suçladı. Hani şu dağdaki itlerin siyasetteki temsilcisi insanlıktan nasibini almamış, Hürriyette en güvenilir ikinci lider seçilmiş ve hala cici çocuk gibi gösterilmeye çalışılan saz ustası ve domuz oğlu olsa domuzun dönüp bakmayacağı dağda ki itler suçlamış polislerimizi.

Neymiş itler çatışmadan uzak durun diye çağrı yapmış bunu da ballandırarak söylüyor. Bir ayı çıkacak bal kovanı ile yiyecek haberleri yok. Dağda ki hayvandan aşağı olan ve kanla beslenen kendilerine Kürt diyen ama Kürtlükle en yakından bağı olmayan domuz sürüsü eylemsizlik kararı almış bu saldırıyı da devlet yapmış.

Hamile eşinin ve çocuğunun yanında şehit edilen polisimizin ayakkabısının altında ki tuvalet pisliği kadar değeri olmayan bu domuz sürüsü, kendi pisliklerini yerken polislerimizi ve devletimizi suçlayacak ve bunları destekleyen sazan sürüsü de bunlara eşlik ederek katil devlet diyecek.

Kusura bakmayın ama Erdoğan ve AK Parti nefreti sizi dağdaki domuz sürüsü ile aynı noktaya getiriyorsa, aynı düşüncede birleştiriyorsa lütfedin de Allah’ın ayrım yapmadan insanlara verdiği beyni kullanmayı deneyin. (Dağdaki domuz sürüsüne destek verenler alınabilir onun dışındakiler alınmasın)

Devletinize, milletinize karşı dağda ki itler ile aynı şeyleri söylüyorsanız, devletinizi suçluyorsanız kusura bakmayın bu sadece Erdoğan nefreti ile açıklanacak bir durum değil.

Ankara’da saldırı olmuş, polisimiz şehit olmuş, askerimiz şehidimiz olmuş, her gün şehit haberleri geliyor, her gün analar ağlıyor, çocuklar yetim kalıyor.  Selo, “itler eylemsizlik kararı aldı” diyor. Kendi pisliğinden beslenen, geviş getiren insan olmayan, hayvandan aşağılık tipler sizi.

Diyarbakır’da bomba patlıyor, Suruç’ta bomba patlıyor, Ankara’da bomba patlıyor tesadüfe bakın ki gayların, eşcinsellerin yürüyüşünde en ön safta olan ve “hepimiz gayız”, “hepimiz eşcinseliz” diyen itlerin siyasi kanadı olduğunu iddia eden partiden hiçbir vekil orada olmuyor. Kimden ne bilgi alıyorlar sormak lazım.

(Bu paragraf dağdaki itler ve itleri destekleyen alçaklar içindir, ağır hakaret içerir +18) Evet haklısınız hepiniz eşcinsel, hepiniz kimliği belirsiz, anası babası tarafından daha kundakta iken ne olacağı görülüp domuz tarlasına atılan ve domuz pisliği ile beslenen, ağzının kenarlarından leş pisliği akan, 32 dişi pense ile çekilmeyi hak eden, derisi yüzülüp etini sahiplerine sabah kahvaltısı olarak yedirilmeyi hak eden, bu ülkenin şerefli polisini ve askerini suçlayacak kadar alçaklaşan ve alçak tabirinin alçak kaldığı lağım  fareleri (lağım farelerine hakaret etmek istemedim), kalpleri, kanalizasyon borularından daha pis, ve ağızlarını domuz pisliğinden kaldırmayan sizler, şehit babasının tabutunun arkasından bakan ve göz yaşı döken o küçük çocuğun, daha doğmamış, anasının karnında babasına kavuşacağı günü bekleyen çocuğumuzun, babası ile yemek yerken gözlerinin önünde babasının şehit edildiğine şahit olan küçük kızın ve daha nicelerinin hangisinin hesabını verebileceksiniz.

Dağdaki domuzların çobanı soysuz yılan çıkıp açıklama yapıyor eylemsizlik kararı almışlar. Kendi pisliğiniz içinde boğulacaksınız. Haklarını aradığınızı iddia ettiğiniz Müslüman Kürt kardeşlerimiz ile aramızı açmaya, nifak tohumu ekmeye gücünüz yetmeyecek. Onlar bu ülkeye, bayrağa gönülden bağlı kardeşlerimiz bizim.  Amed’in Müslüman Kürtleri seni unutmayacak Selo.

Bu devlet dağda ve şehirdeki itlerin leşlerini domuz pisliğine gömecek ALLAH şahittir…
Bombayı kim mi patlattı. Bombayı 1 Kasım’da bu halk patlatacak ve ardından gururumuz olan F16 pilotları içinizde patlatacak o füzeleri…
 
Not:  Bu yazıda yazılanlardan alınan varsa açık ve net PKK sempatizanıdır. Zira ağır ifadeler onlar için yazılmıştır.

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
DÜZCE HAVA DURUMU