Karakter Boyutu :
MUHARREM YILMAZ

İslam’a ve Şeriat’a “Gerici ve Yobaz” Diyen Tipsiz Tipler…

03 Ocak 2016 - 16:07
Ben bu solcu komünist arkadaşların hastasıyım arkadaş. Birkaç gündür sanal âlemde de birkaç video dolaşıyor. Haberler de de yer aldı. Önce namaz kılan öğrencilere saldırdılar sonra da İHH standına saldırdılar ve yıkıp geçtiler.

Bunların alayını kentsel dönüşümde çalıştırsan bir günde bir mahalleyi yıkarlar. Direnen vatandaşlara da “Kahrolsun vatandaş emperyalizmi” diye bağırırlar.  Bir acayip insan topluluğu bunlar. En baştan söylemem gerekeni söyleyip yazıya devam edelim. ( Solcular ile hiçbir problemim olmamak ile birlikte vatanı ve dini için canını verecek solcular tanırım. Onlara lafım yok, alınmasınlar)

Bu, solcu komünist Kemalist Atatürkçü sosyalist faşist arkadaşlar (virgül olmadığı için noktalama hatası var sanmayın, hepsi bir grubu belirtmek için) (en azından kendilerini hem komünist olarak hem de Kemalist ve Atatürkçü olarak görüyorlar) bazen büyük çelişki içine düşüyorlar.

Biz faşist değiliz demesinler boşuna, alayı bildiğiniz solcu faşist tabirini dünyaya getiren ve onu ana sevgisi ile kucaklayarak eylemden eyleme koşan insan topluluğu.

Eylemlerde özgürlük nidaları atıp, başkasına özgürlük hakkı tanımayan, mahalle kabadayısı olsalar önce berberden dayak yiyecek tipler.

“Vatanımızı severiz canımızı veririz” naraları atıp, sarhoş kafa ile yoldan geçen insanlara saran gereksiz kalabalıklar.

“Kahrolsun ABD” diye slogan atıp, İngiliz ve İsrail gibi abilerine laf etmeyen korkaklar sürüsü.

Faşizme karşıymış gibi davranıp sol faşizmi dibine kadar uygulayan çelişkili bireyler topluluğu.

Kendinize çeki düzen verin. Maraş’ta Fransız abilerinizin, bizim bacılarımızın başını açmaya kalkmasına tepki veren Sütçü İmam’ı örnek alın.

Bu vatan balolar ile kurtarılmadı. Ellerinde rakı şişesi “Atatürk’ün askerleyiz” diye bağıran tipsiz tipler sayesinde değil, henüz 15 yaşında elinde silah ile cepheye koşan kocaman yürekleri olan, elleri kalem tutması gerekirken silah tutan Peygamber (SAV) sevdalıları tarafından kurtuldu.

Bu vatan eylemden eyleme koşan devletini suçlayan gereksiz kuru kalabalıklar ile değil, cepheden cepheye koşan, her cephede ya kolunu ya bacağını ya da kardeşini bırakan iman yüklü yürekler sayesinde kurtuldu.

Bu vatan İslam’ı ve Şeriatı “Gerici, yobaz” diye aşağılayan aşağılıklar sayesinde değil, İslam ve Şeriat için savaşan, ölümü sadece ölmek olarak değil, şehadet olarak gören Mehmetçikler sayesinde kazanıldı.

Bu vatanın evlatları önce dinleri ve vatanları için sonra eşlerinin, bacılarının, analarının namusu için savaştı. Onların vücutlarını açıp güzellik yarışmasına gönderilsinler niye savaşmadı.

Hani en büyük Atatürkçüsünüz ya işte son sözü Atatürk ile söyleyeceğiz sizlere.

“Dinsiz toplum düşünülemeyeceği gibi din eğitimi vermeyen okulda düşünülemez” diyen Gazi Mustafa Kemal’in emanetçisi olduklarını iddia edip, din eğitimine karşı çıkan, okullarda mescit istemeyen, namaz kılan insanlara saldıran Ebu Cehil ’in torunları.

Dedeniz bile söndüremedi İslam’ın nurunu, Siz mi söndüreceksiniz Ebu Cehil ’in torunları…

Vesselam…
 
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI
DÜZCE HAVA DURUMU