Karakter Boyutu :
SELÇUK AKYOL SON NOKTA

NİGAR HOCAM SEN İŞİNİ BİLİRSİN

12 Ocak 2016 - 11:47

Sadece Marksist Leninist katliamlar yapıyor diye devrimcilik oynamaya meraklı bir avuç beyni göbek altı çalışan maymunun terör örgütüne destek vermesi artık moda oldu.

Siyasetçilerinden tutunda şarkıcı türkücüsüne asıl işi üniversitede gençlere bilgi vermek olan öğretim üyelerinden gençlere kadar herkes teröre destek verme peşinde.

Amaç belli; oynadıkları devrimcilik oyununu hayata geçirmek ve “bak devrim yaparak ülke yönetimine el koyduk            “ demek.

Sloganlar aynı, fikirler aynı

Toplumun bütün değerlerini, sınıfları ortadan kaldırıp, devletin yurttaşı için çalışan yönetim olmasını sağlamak.

Ancak dünyada ilk defa Türkiye’de uygulanmıyor devrim denen Karl Marks’ın fikri. Çin’de Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği yeni adıyla Rusya’da, Küba’da ve dahi birçok Latin Amerika ülkesinde uygulandı.

Ellerine ne geçti.

Rusya’da nataşalar, Küba’da 1960 model otomobiller ve purolar, fakirlik ve köşeyi dönen komin parti üyeleri.

Başka..

Devrimcilik oynamaya meraklı insanların eline hiçbir şey geçmedi fakirlikten fukaralıktan başka.

Şimdi çıkmışlar şehirli bar entelleri devrim maymunları terör örgütü Kominist diye, terör örgütüne destek verdiklerini açıklıyorlar.

Verilecek cevap gayet basit; tek cümle ile” madem kominizmi denize sahili olan ülkeler yapıyor, o halde gidin kumda oynayın ihanet maymunları”

Savundukları sisteme gelince;

Her birey devlet için vardır. Yani asker ocağında askeriyenin malı tabiri var ya”

O sistemde aynen öyle,

Her fert devletin malıdır. Devlet mallarına ikamet, sağlık, hak, hukukunu ve mecburi ihtiyaçlarını karşılar. Ancak istediği ferdini(malını) istediği gibi kullanır.

Fertlerinin bireyselliği olmadığı için ve her fert devlet malı olduğu için sınıfların kalktığı yönetim şeklidir. Kısa ve özü budur.

NEDEN TERÖR ÖRGÜTÜ

Eli silah tuttuğu için ve devrimin silahla yapıldığını zanneden zavallı devrim maymunları terör örgütüne destek veriyor.

Oysa devrim yapacağına inandıkları terör örgütü bu ülkede dikta etmeye çalıştığı istekleri yapılınca, yani istediklerini alınca asıl amacı olan Ermenilere geri dönecek. Devrim maymunların elinde patlayacak yani devrim denen o salak yönetim

ADAM BAŞKANLIĞA KARŞI AMA DEVRİM LİDERİNE DEĞİL

Maymun dememizin asıl nedeni ise şudur; “Bu ülkede son bir kaç yıldır sistem konuşuluyor. Başkanlık sistemi. Yapılan sistemli propaganda ile başkanlık sisteminin kötü bir sonuç doğuracağı dile getiriliyor. Oysa maymunların savunduğu devrimde herkes devleti yönetmiyor. O sistemde de bir başkan var. Kötü tarafı ise devrim yapılırken toplu infazların olması.

Allah korusun bu ülkede devrim yapılırsa olabilecek katliamları düşünmek bile istemem. Devrim yaptık ayağına kurşuna dizilecek olan insan sayısını tahmin bile edemeyiz.

Son olarak;

Kendisine akademisyen diyen zavallı 1128 mahluk sözde Türkiye Cumhuriyeti Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde eli kanlı terör örgütüne karşı katliam yapıyor diye bildiri yayınlamışlar. Acı tarafı içlerinde bir tane de Düzce Üniversitesi’nden hain var. Bu durumda son zamanlarda Düzce Üniversitesi çatısı altında yapılan ihanet ve hain eylemlerin ardından bir haininde gençlere eğitim veren kadrolardan çıkması çok acı oldu. Devlete olan bağlılığı ile Düzce kamuoyunda takdirle izlenen Rektör Hocam Prof.Dr. Nigar Demircan Çakar’ın görevini yapmasını ve Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden olma yolunda ilerleyen Düzce Üniversitesi’nin adını temizlemesini dört gözle bekliyoruz

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

DÜZCE HAVA DURUMU