CELİL YAĞIZ OYUNCULARINDAN OSMANLI KOMEDİSİ

CELİL YAĞIZ OYUNCULARINDAN OSMANLI KOMEDİSİ

Celil Yağız Kültür Sanat Genel Tiyatro Topluluğu oyuncuları Cuma akşamı oynayacakları İstanbul Efendisi adlı oyuna tüm Düzcelileri davet ettiler.

 

 

Celil Yağız Kültür Sanat Genel Tiyatro Topluluğu Sanat Yönetmeni Hüseyin Kefeli, bir Osmanlı komedisi olan ve önümüzdeki Cuma sahnelenecek olan İstanbul Efendisi oyunu hakkında bilgi verdi.

Kefeli, ? 30 Kasım günü kültür merkezinde olacağız. Bütün Düzce halkını bekliyoruz. Saat 20:00 da sahnelenecek. Oyunumuz İstanbul efendisi , bir Osmanlı komedisi, çok keyifli eğlenceli, danslı, güzel bir komik. Eski tiyatrocu büyüklerimiz de bizimle beraberler. Süleyman Kefeli, Hasan Acar da bizimle beraberler. ? diyerek oyunun konusundan söz etti. Kadı Savleti Efendinin kızı Esma ?ya hayırlı bir kısmet ararken yaşadıklarının anlatıldığı eğlenceli oyunu kaçırmamaları için tüm tiyatro severleri davet etti.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.