UA-22840198-1

İL SAĞLIKTA DEVİR TESLİM

İL SAĞLIKTA DEVİR TESLİM

2008 yılında Düzce'de görev yapan ve Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr.Yasin Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

 

 

Dr.Yasin Yılmaz, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü?nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevini    Op. Dr. İbrahim Özcan'dan  devraldı.

Devir teslim törenine, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan,Başkan yardımcıları, Uzmanlar,birim sorumluları ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Yaklaşık 1 yıl boyunca Düzce İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Op.Dr. İbrahim Özcan, devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade etti, Dr.Yasin Yılmaz 'a yeni görevi için başarı temennilerinde bulunarak çiçek  takdim etti.

Dr.Yasin Yılmaz ise, 1 yıldır Düzce?de başarılı işlere imza atan Özcan'nın yukarıya çıkardığı Bayrağı teslim alıp yaptıkları hizmetlere yeni hizmetler katmanın çabasında olacağız. Amacımız Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Düzce? deki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır ?dedi.Düzce sağlığı adına vermiş olduğu hizmetler dolayısıyla Özcan'a teşekkür ederek,  çiçek ve plaket takdim etti.

2008 yılında Düzce Devlet Hastanesi?nde görevli iken, Bilecik?e atanan Yılmaz, 2011-2013 yılları arasında Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmüştü. 2013?ün Aralık ayından itibaren Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Yasin Yılmaz 2017 yılında  Balıkesir İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.