Milletvekili Keşir Duyurdu

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir süredir hastanelerdeki çeşitli ihtiyaçları karşılayabilmek adına Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile yapılan görüşmeler, talep ve başvurular sonucunda, Düzce için çeşitli dallara uzman doktor ataması yapıldığını duyurdu.

Düzce’de var olan doktor açığının giderilmesi için yapılan girişimler sonuç vermeye başladı. Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile yapılan görüşmeler, talep ve başvurular sonucunda, Düzce için çeşitli dallara uzman doktor ataması yapıldığını duyurdu.

 

Keşir, “ Düzce Atatürk Devlet Hastanemize, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Deri Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Anestezi, Nöroloji olmak üzere sekiz uzman tabip ataması yapılmıştır. Ayrıca bir İç Hastalıkları Uzmanının da Akçakoca Devlet Hastanemize ataması yapılmıştır. En yakın sürede göreve başlayacak olan hekimlerimiz, Düzceli Hemşehrilerimize hizmet verecektir” şeklinde açıklamada bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.