AK PARTİ?DE BİR İSTİFA DAHA

AK PARTİ?DE BİR İSTİFA DAHA

Ak Parti'de il yönetiminin istifasının ardından Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu da istifa etti.

 

 

Kuşçuoğlu , sosyal medya sayfasından şu açıklamayı yaptı:

Düzce Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanımızın görevden ayrılmasıyla,teşkilatımızda değişim ve yenilenme olmuştur.Bu süreçte bazı ilçe başkanlarımızın 31 Mart Yerel Seçimleri için adaylık müracaatlarında bulunmaları kendi teşkilatlarında da yenilenmelere sebep olmuştur.

31 Mart Yerel seçimlerine yürüdüğümüz bugünlerde çok sevdiğim Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Teşkilatımın daha da güçlenerek büyük başarılara imza atması için; şahsım adına fedakarlık yapmam gerektiği kanısına vardım.Bugünlerde yeni yapılanacak olan İl Teşkilatımın yanında bugünkünden daha güçlü,daha dinamik bir merkez ilçe oluşumu için,ben de değişimin önünü açmak ve bayrak değişimi için bir fedakarlık yapıyorum.

08.01.2019 saat 10:00 itibari ile çok sevdiğim ve bayrağını taşımaktan gurur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Merkez İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.AK Partimin gerek seçim,gerekse seçim sonrası önümüzdeki dönemlerde her daim yanında olacak ve bir neferi olarak hizmetlerimi devam ettireceğim.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.