Dereci Boğaziçi Futbol Sahasını İnceledi

Dereci Boğaziçi Futbol Sahasını İnceledi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Boğaziçi Futbol Sahasını yakından inceledi.

Düzce?nin Boğaziçi Beldesine yapılan Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası, Soyunma Odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi çalışmalarını yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, tesisin son durumunu kontrol etti. Dereci, tesislerin en kısa sürede bitmesi için takiplerini sıklaştıracağını belirtti.

Boğaziçi Beldesi Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası, Soyunma Odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi iş bitim tarihi 19.09.2018?dir.

Ayrıca yapımı devam tesislerden, Akçakoca ilçesinde Yalı mahallesinde Spor Genel Müdürlüğü yatırım planlamaları doğrultusunda yapılan bin kişilik spor salonunda sona yaklaşıldı. Spor Genel Müdürlüğü tarafından 09.06.2016 tarihinde ihalesi yapılan 23.08.2018 tarihinde iş bitimi planlanan Akçakoca Spor Salonu'nda fiziki gerçekleşme oranı %90'dır.

İlimize bağlı Gölyaka ilçesinde sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odası, tribün, tel örgü yapım işi sona ermiş olup geçici kabul aşamasına gelmiştir.

Çilimli ilçemizde bulunan doğal çim yüzeyli futbol sahasının artık tamamen ömrünü tamamladığı ve yenilenmesi gerektiği gerektiği ön görülüp söz konusu sahanın sentetik çime dönüştürülerek soyunma odaları, tribün ve aydınlatma sistemi yapılmaktadır. İş bitim tarihi ise 24.10.2018'dir.

Çilimli ilçemizde bulunan ve yapımı tamamlanan sentetik çim yüzeyli mini futbol sahasına soyunma odaları yapılmaktadır. Fiziki gerçekleşme %99 oranında olup geçici kabul aşamasındadır.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.