HEDEFLERİ MADALYA İLE DÖNMEK

HEDEFLERİ MADALYA İLE DÖNMEK

Ankara?da 7-12 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Haşim Keleş Güreş İhtisas Kulübü sporcuları Başkan Ay?ı ziyaret etti.

İzmir ve Zonguldak?ta düzenlenen Küçük Minikler Serbest ve Grekoromen Grup Müsabakalarında dereceye giren Düzce Belediyesi Haşim Keleş Güreş İhtisas Kulübü 11, 12 ve 13 yaş gurubu güreşçileri, Türkiye Şampiyonasına katılım öncesinde Belediye Başkanı Dursun Ay?ı makamında ziyaret ettiler.

Haşim Keleş Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Faruk Keleş ile Güreş Antrenörü, Yaş gruplarında dereceler alan güreşçilerin Türkiye şampiyonasından da başarılı bir şekilde döneceği belirtirken, henç sporcular ise hdeflerinin madalya olduğunu dile getirdiler.

Belediye Başkanı Dursun Ay ise, belediye olarak bütün sporculara destek verdiklerini söylerken, güreşçilerden madalya beklediklerini belirtti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.