AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlene ve bir hafta sürecek olan Amatör Spor Haftası yürüyüşle başladı. Kutlamalar Anıtpark?ta sporcuların gösterileriyle devam etti.

 

 

8-14 Ekim tarihleri arasında kutlanacak Amatör Spor Haftası belediye önünden organize edilen yürüyüşle başladı.

Yürüyüşe Vali Yardımcısı Cemal Demiryürek, Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık,daire müdürleri, spor kulüpleri ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerin ellerinde metrelerce uzunluktaki Türk Bayrağı?nı taşıdığı mehter bölüğü eşliğindeki yürüyüş Anıtpark meydanında sona erdi.

Anıtpark?taki program ise saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık yaptığı konuşmada, hafta boyunca bir çok etkinlik yapılacağını söyledi, ? spor ülkemizin geleceğidir.? Dedi.

Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ise, Amatör Spor Haftasında amacın halkı fiziksel aktivitelere yönlendirmek olduğunu söylerken, 7'den 70'e herkesi spora davet etti, halkın ve gençlerin hizmetine sunulan spor tesislerinden söz etti.

Anıtpark?taki kutlamalar halk oyunları ve spor gösterileri ile sona erdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.