Hakem Kursu Başladı

Hakem Kursu Başladı

Hakem Kursu Başladı

Düzce’de aday futbol hakem kursu açılıyor. 18-20 Mart 2019 tarihleri arasında yapılması planlanan hakem kursuna başvurular alınmaya başladı.

 

HAKEM SAYISI ARTACAK

 

18-20 Mart 2019 tarihleri arasında Düzce’de açılacak olan futbol aday hakem kursuna Düzce dışından da adayların katılması bekleniyor. Kursta hakemler hem teorik ve hem de pratik bilgiler alacaklar. Kursu başarı ile bitiren kursiyerler hakemliğe ilk adımlarını atmış olacak. ŞARTLAR 1-Atletik bir yapıya sahip olmak 2-Erkekler için boy en az 1.70 cm 3-Bayanlar için boy en az 1.60 cm 4-16-17 yaş aralılığında olmak 5-Profesyonel futbolcular için 30 yaşından büyük olmamak 6-18 yaşından küçükler için veli muvafakat bölgesi 7-Cumhuriyet Savcılığından adli sicil belgesi 8-sağlık raporu (Hakemlik yapabilir)

İRTİBAT TELEFONU

Düzce’de açılması planlanan futbol aday hakemlik kursu ile ilgili ayrıntılı bilgiler Mehmet Yılmaz’a ait 050.3977408 nolu telefondan öğrenilebilecek.

 

İŞTE KURSİYERLER

Hayri Yakupoğlu C futbol antrenörü kursuna bu güne kadar müracaat eden isimler şöyle:Sercan Özçelik, Cengiz Yılmaz, Levent Alemdaroğlu, semih Örenay, Mehmet Gündoğdu, Kerem Ali Yavuz, Emrah Ylımaz, İsmail Bektaş, Mehmet Akif Sarı, Muhammet Koca, Beyzanur Bilek, Saim Akti, Ömer Can Karabul, Ahmet Pınar, Fatih Civelek,Gökhan Yiğit, Yusuf Nazlı, Bayram Dursun, Ümit Çevik, Mehmet Aslım, Musa Kalkan, Bayram Bayoğlu,Oğuzhan Karadoğan, Hakan Dursun, Muhammet Aksoy, Mehmet Işık, Emre Kerman, İbrahim Güllüoğlu, Çağdaş Kırdar, Nadi Özel.

KAYNAK DÜZCE DAMLA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.