Genç Çiftçilerin Yüzü Gülüyor

Genç Çiftçilerin Yüzü Gülüyor

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yapılan çaılşmalar sonucunda 2016 yılında 185 genç çiftçiye 5 milyon 550 bin TL, 2017 yılında 196 genç çiftçiye 5 milyon 880 bin TL hibe desteği verilmiştir.

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Harun Kabaoğlu ve beraberindeki heyet uygulanan projeleri yerinde görmek amacıyla Kaynaşlı İlçemiz Darıyeri Mengencik köyünde Genç Çiftçi Projesi kapsamında kurulan İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği projesi uygulayan Aslı ÇEŞME?ye ait tesisi ziyaret etti.

Ziyareti değerlendiren İl Müdürü Harun Kabaoğlu, ?? Genç Çiftçi projesiyle ilimizin birçok yetiştiricilik ve üretim tesisine kavuştuğunu gerek Düzce?nin gerekse ülkemizin bu üretime ihtiyacı olduğunu söyledi. Bu projenin 2016 yılında başladığını ve 2018 yılında da devam edeceğini belirterek, gerçekleştirilen projelerin başarılı bir şekilde uygulandığını bu projelerin üretime ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunacağını?? söyledi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.