Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu istifa etti

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu istifa etti

Düzcespor Kulüp Başkano Gökhan Kapoğlu, kulüp başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. İşte Kapooğlu'nun istifa açıklaması: "Ben Gökhan Kapoğlu; 16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Düzcespor’daki bütün görevlerimden istifa ediyorum.
Değerli Kamuoyu; Sayın Bakanımız Faruk Özlü, Düzcespor’u yeniden ayağa kaldırmak için bize teklif ettiğinde bu kulüp ligin en kötü takımı durumundaydı. Kasası tamtakır, yönetimin kapısında icra memurları alacak için nöbet tutuyordu. Bu şartlar altında elimizi taşın altına koymamız istendiğinde, şehrin bir evladı olarak bunu bir görev bildim ve tereddüt etmeden ‘evet’ dedim.
Başkan seçildiğim 08 Kasım 2019 tarihinden itibaren yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak takımı, şampiyonluğa oynayan bir ekip haline getirdik. 
Kulübün geçmiş bütün borçlarını ödedik. Tribünde kadınlarımızı baş tacı yaptık. Hiçbir deplasmanda takımımızı yalnız bırakmadık. Kentimize gelen rakip takım yöneticilerini en güzel şekilde ağırlayarak Düzce’ye karşı oluşan önyargıları dağıttık. Türkiye liglerinde parmakla gösterilen bir takım olmak için enerjimizi, zamanımızı, paramızı harcadık.
Ne var ki; geçtiğimiz sezon ligin 2. Yarısının namağlup takımı Düzcespor’un  pandemi sürecinde hakları masa başlarından çalınırken Düzce olarak bir lobi oluşturamadık. Federasyonda haklarımızı arayamadık. Başkan olduğum günden beri bir tek maçımıza bile gelmemiş mülki amirimiz Vali bey, il emniyet müdürümüz ve jandarma alay komutanımız takımımızın uğradıkları haksızlıklara karşı ‘lütfen’ dahi olsa bir kez bile kınama mesajı yayınlamadılar. 
Düzce’nin her türlü sorununa karşı hizmet etmekle sorumlu olduklarını her keresinde açıklayan siyasetçilerimiz de, uğradığımız haksızlıklar karşısında sadece kınama mesajı yayınlamakla geçiştirdiler. Tüm bunlara karşın nasıl bir lobi faaliyeti yürütebilirdik ki ?! 
Geldiğimiz bu noktada gösterdiğimiz onca emeğe rağmen devlet erkanı ve Düzcenin yetkili ve ilgili bütün kesimleri kılını dahi kıpırdatmıyorsa, değil destek olmak engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlarsa bize de kulübün anahtarını sayın Valimiz ve Belediye Başkanımıza teslim etmekten başka yol kalmamış demektir.
Ben Gökhan Kapoğlu;
16 Eylül 2020 tarihi itibarıyla şeref ve onurumla yürüttüğüm Düzcespordaki bütün görevlerimden istifa ediyorum" ifadelerini kullandı. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
17.09.2020
09:51

Sayın başkan seni yapmış olduğun başarılardan dolayı kutluyorum ama sen Düzce sporu yanlızbırakmaDüzce sana çok güvendi

Katılıyorum   Katılmıyorum
%58,33
Sabri gümüs
17.09.2020
00:25

Erdoğan bıyık tek Başkan

Katılıyorum   Katılmıyorum
%62,5
Düzcespor taraftarı
16.09.2020
22:50

Helal olsun, çok net ve doğruları dobra dobra söyleyerek özellikle siyasilere ve bürokratlara atıfta bulunmanız yerinde olmuş, onlara kamu oyunu oyalayacak kukla lazım aynen kendileri gibi, hizmet edecek kimseyi sevmezler, tebrik ediyorum, sizi tanımıyorum ancak tanımış kadar oldum.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,65
Tebrikler ve helal olsun sayın kapoğlu
16.09.2020
22:18

adamsın baskan

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
tatar
16.09.2020
20:36

Vali bey belediye baş Düzce sahip cikmiyorsa Gökhan kardeşimin fedakarlık yapmasına gerek yok

Katılıyorum   Katılmıyorum
%79,44
İsmail ileri
16.09.2020
20:19

Yazık oldu Düzceye Düzcespora

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,33
Yazıkk


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.