Çay Köprüsünde Sondaj Başladı

Çay Köprüsünde Sondaj Başladı

Çay Köprüsünde Sondaj Başladı

Yaklaşık bir aydır hiç bir çalışmanın yapılmayan çay köprüsünde, zemin değerlerini öğrenmek için jeolojik sondaj çalışması başlatıldı.

Yerel basında çıkan haberlerin ardından kolları sıvayan AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, köprü çalışmalarına hız verdi.

Köprünün projesinin hazır olduğunu söyleyen Sarıoğlu, zemin değerlerinin ortaya çıkmasının ardından çalışmalara hız verilerek en kısa sürede çay köprüsünün tamamlanarak yaniden ulaşıma açılacağını söyledi.

Fındık sezonu olması nedeniyle vatandaşın mağduriyetinin farkında olduklarını söyleyen Sarıoğlu, dün dere içinde zemin düzenlemesi yaptıklarını söyledi.

İlçe Başkanı Sarıoğlu son olarak, yeni köprü tamamlanana kadar ulaşımın dere içinden sağlanacağını ve bu ulaşımın güvenilir olması için dere içine boru atarak araçların suyla irtibatının kesileceğini sözlerine ekledi.

Alınan bilgiye göre, dere içine bugün cumadan saonra boru yerleştirileceği ifade edildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.