OKUYUCU YORUMLARI
Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi
B otelin arsası için Çarıkçı ne kadar ücret ödedi bilen var mı?
Vatandaş Rifkiİlgili spor etkinlikleri gösteriyor ki, Düzce de bulunan mahallerde çocukların spor yapacak alanlara sahip değil. Bunu bu etkinlikleri yapan şahıslar Düzce de tüm mahallelere çocuklar için spor alanlarının oluşturulması gerekiyor. Bu proje TUGVA tarafından başka illerde uygulanmaktadır. Ayrıca bu projeleri yapan yönetici şahıs, kendi ikballeri için bu faaliyetleri reklam olarak kullanmaktadır. Bu çocukların resimlerini yayınlamak için ailelerinden resmi yazılı izin alındı mı? Belediye de spordan anlayan başka kimse yok muydu de bu şahsı spordan sorumlu kişi yaptınız? Bu şahıslar çocukların ailelerinden izin almadan form doldurtup kendi istatistik veriler için kullanacaklar. Çocukların etkinliklere katılmaları için Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü desteklemesi ise çok ilginç? Bu çocuklar neden yaz okullarında spor yapamıyor? Çocuklara mısır vermekle yöneticilik olmuyor! Düzce de yükselmenin yöntemi, kapasitesiz kişilere bu tür görev verilerek patlatılması! Bazı gerçekleri açıklayacağım yakında.
Vatandaş RifkiAnlaşılan "yıkılmadık" ne bir "Âile" kalacak, nede "dağılmadık" bir "yuva" kalacak!!! Yaşananlar "olacakların" HEBERCİSİR" birgün demişti dersiniz. Bu yorum da burada kalsın. Kimseler "duymasada"..!!!
Ahmet Z.ÇardakYeni yasa ile birlikte yeni barınaklar ne zaman inşaa etmeye başlayacaksınız
RumuzKısırlaştırılan bu 9000 küsür köpek nerede, Düzce merkezde ise vay halimize, sehirde 9000 köpek, bir o kadarda kısırlaştırılmayan vardir. 18000 köpek olur. İnsanlar nasıl sokağa çıkacak acaba
Neredeİsmin muncurlu mesire alanı olması daha uygun olurdu bence
Zekai mızrakGüzel bir gelişme , ne karşılığında bilmiyorum ama şehre sermaye girmesi ve görsel olarak güzel bir bina yapılması iyi. Bir şeyler değişmeye başladı
kerimDüzce neyi bekliyordüzcede turizmi yatırım yapacaklar nerde bir araştırırmışsınız dedeman otel gelecekti Efteni otel açılacaktı derdin termal otel yapılacaktı akçakocadaki 7 yıldızlı otel ne zaman devreye girecek kardüz kayak merkezi korugöl kamp merkezi yaylagöl Kızılay kamp merkezi ne aşamada Gölyaka kuyudüzü olimpik merkez cumayeri motor sporları merkezi düzcespora büyük stadyum gibi projeleri kim takip ediyor Faruk özlü vali belediye başkanlarından bilgi alıp düzce kamuoyunu aydınlatırmısınız
Ahmet çelikDüzce neyi bekliyordüzcede turizmi yatırım yapacaklar nerde bir araştırırmışsınız dedeman otel gelecekti Efteni otel açılacaktı derdin termal otel yapılacaktı akçakocadaki 7 yıldızlı otel ne zaman devreye girecek kardüz kayak merkezi korugöl kamp merkezi yaylagöl Kızılay kamp merkezi ne aşamada Gölyaka kuyudüzü olimpik merkez cumayeri motor sporları merkezi düzcespora büyük stadyum gibi projeleri kim takip ediyor Faruk özlü vali belediye başkanlarından bilgi alıp düzce kamuoyunu aydınlatırmısınız
Salih karaİyice kafayı yediniz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde nedir bu yok Bolu nun yok Duzce nin sacma sapan sınır tartışması.
ErsoyDüzceliler o zaman hastaneye gitmesin boluya, gezmeye gitmesin abanta highwaye. O çok övdükleri aydınpınara gitsenize. Abuk subuk polemiğe gerek yok hepimiz insanız burda. Hepimiz birbirimize muhtacız. Kavga etmekten insan gibi yaşamayı unuttuk
Düz adamO zaman Bolu lularda biz Düzce lileri abant a yada yedigöllere girmemize izin vermezse ne olacak??Bu ayrıştırma nedir neden durduk yere kavga çıkartmaya çalışılıyor anlamış değilim..!!
DUYGUMemlekette trafik kurallarına uyan bir tane sürürcü yok, yayalara yol veren, kavşaktaki geçiş önceliğine dikkat eden, memleketin heryerine kasis koymakla olmuyor bu işler, dağına sahip çıkmaya çalıştığınız Bolu trafik kuralları yönünden medeniyetin beşiği… bizde burada taş devri.. BOŞ KONUŞMAYIN İCRAAT YAPIN KONULMANIZA GEREK KALMAZ HALK SİZİ KONULUR O ZAMAN..
UfukDüzcemize hayırlı olsun ancak otel için sözleşme niye imzalanıyor projeleri belediye sunup ruhsat alırsın o kadar. Sözleşme neyin nesi içeriğinde ne yazıyor açıklanırsa iyi olur.
DüzceliArkadaş memleketin heryeri herkesin.. bu ne saçmalıktır Bolulularda p zaman ğniversite hastanesine Düzceli sokmasın …
UfukGerçekten boş insanlarsınız Cafer usta dediğiniz ne Bolulu ne Düzceli onun yerine fakir e fukaraya yardım edin Düzce dağı olduğunda Düzce çok mu rahatlayacak bi çıkıp anlatsanıza gerçekten gülüyorum hepinize
Fenasi ellerHayırlı olsun. Medyanın bu kadar yer vermesi ve ilgisi Aslıhan hanıma olan sevgimi yoksa iyi parti düşmanlığı mı onuda yakında anlarız....
DuyarlıYakında fındık bahçelerini sökmeye başlarız...Hem Düzce de çok miktarda üretim yapılıyor..Bu meyvayı yetştirecek kişiler mutlaka bilgi alması lazım....LİFOS iyidir.
Duyarlıkendi kafesini açmak cümlesinde sizce de bir gariplik yok mu? Sizi kim okuttu acaba?
murat arslanKorkusuz,Doğru haber yapan..özgür bir basın olması dileğimizdir....
DuyarlıSADECE REKLAM. ORDA SENİN DERDİNİ DİNLERLER Mİ....... ANLATIR İNERSİN. İYİ POZ VERMEKLE BU İŞOLMAZ. BAK SEÇİME AZ KALDI.
hABİP aYDINYollardan önce piknik alanlarına kamelyalar lazım, soğuktan rüzgardan korunmak için kamelyalara hareketli perde lazım
MuratDüzce tv olarak o kadar bolunun reklamını yatınız Düzceli her hafta sonu Abant’a gider oldu Düzce’de korugöl Yaylagöl topuk kardüz Samandere Güzeldere Aydınpınar kalkın Kültürpark kuyudüzü gibi kamp alanlar boş duruyor Düzceliler Bolu’ya niye gitsin
Fatih solmazBize şu gün teslimat edilecek denmesine rağmen gelmedi biz evden çıkmadık 3-4gun bekledik getircez deyip oyalıyor pişmanım geri iade olunca üstüne para alıyorlarmış iadede edemiyorum gelmiyorda katiyen onermiyorim
Ayaz Cem yetimSayın FARUK ÖZLÜ liyakata o kadar önem veriyor ki kendisi Düzce Gençilk ve Spor İl Müdürlüğüne spor hizmetleri müdürü olarak atanmasını sağlayan Gülay ERCAN isimli şahsı geçmişinde hiçbir başarısı olmayan ilçede çalıştığı dönemde fotoğraf çektirmenin dışında bir başarısı bulunmayan bu şahsa neden referans olmuştur? Yoksa eşinin eski parti yöneticisi olduğu için mi? Bu şahıs çalışmış olduğu yerde personeller tarafından hiç sevilmemektedir. Çalışanlara söylemiş olduğu sözlere bile yalan konuşarak bilmediğini söylemekte. Kendisi işe sözleşmeli uzman olarak girmiştir. Bu şahıs 2015 yılında Facebook üzerinden hükümete kadromu verin diye isyan eden bir kişidir. Bu kişi şu anki siyasi partili değil zıttına karşı Parti'nin düşüncelerini savunmaktadır.
KIRK HARAMİLERGençlik Spor Cumayeri ilçe Müdür Vekili (Kadrosu Şef) Hasan Celal Işık, (www.avazturk.com/service/amp/avazturkun-ortaya-cikardigi-ak-parti-duzce-ildeki-feto-avukatligi-skandali-istifa-get-41404h.htm) AVAZTÜRK olarak; AK Parti Düzce İl Seçim İşleri Başkanı Avukat Özdemir’in, Tahsin Sezer, Şükrü Ersöz, Cihan Varol, Serhat Cora, Hasan Celal Işık ve daha bir çok FETÖ sanığı ve şüphelisinin avukatlığını üstlendiğini; Hasan Celal IŞIK isimli şahıs KYK Konuralp Yurdu Lojmanlarında 2017 Aralık ayında FETÖ/PYD terör örgütü üyesi olduğu için polis tarafından göz altına alınmış ve itirafçı olduğu için serbest bırakılmıştır. Bu şahıs daha önce Polis olarak görev yaparken bu kuruma naklen geçiş yapmıştır. Bu kişi polis olduğu yıllarda FETÖ/PYD üyesi olmayan hiç kimse polis olmasının mümkünatı bulunmamaktadır. Bu kişi hali hazırda FETÖ/PYD terör örgütü üyesi olduğunu kabul etmiştir. Bu kişiler bir an önce devlet memurluğundan atılmalıdır.
KIRK HARAMİLERBu şahıslar (İSA YAZICI+HASAN KAİM) tasarruf tedbirlerini uymamaktadır. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü binasını Valilik binası gibi yapmak üzere 2.700.00,00 TL sözleşme imzalayacak. Bu binanın bulunduğu arsa üzerinde yurt kullanılmak üzere tahsis bulunmakta. Arsa sahipleri bu alanın yurt olarak kullanılmadığını öğrendiğinde arsalarını geri alabilirler. Bu şahıs Bahçeşehir spor salonu etrafına hiçbir gerek olmadığı halde yürüyüş yolu yaptırmakta. Bu tür bir ihtiyaç ta bulunmamaktadır. Bu şahıs devlet imkanlarını kullanarak villa yaptırdı. Bu şahıs devletin aracını kendi şahsi işleri için kullanmakta ve bu araç evinin önünde durmaktadır. Bu şahıs hakkında bu konu ile ilgili soruşturma açıldı ve Valilik bu şahsı koruyarak soruşturma izni vermedi. Cumhuriyet Savcısı bile bu soruşturma için bir üst mahkemeye itirazda bulundu. Üst mahkemeye valilik soruşturma evraklarının tamamını göndermedi. Bu şahsı korumak için. Not: ihaleye 1.700,000TL teklif veren firmaya ihale verilmemiştir. Bu şahısların ve yanlarında çalışanların banka hesap hareketlerinin Valilik tarafından yapılacak soruşturma ile belirlenmesi gerekiyor. Kuruma kiralanan kiralık araçların da durumu da incelenmelidir. TUGVA öğrencilerine gençlik merkezinde ikram edilen pidelerin hangi finansal kaynaklar tarafından karşılandığının tespit edilmesi gerekiyor. Bu giderler yapılan doğrudan temin işlemlerini şişirilerek yapılmaktadır. Örneğin GSİM tarafından yapılan bir tadilat işlemi için doğrudan temin ücreti+öğrencilere ikram edilen pidelerin ücretleri 8.000 TL+4.0000 TL=12.000 TL fiyat belirlenerek ihale bir firmaya verilir. İhaleyi alan müteahhit işi bitirir ve işlem ücreti kendisine ödenir. Fazladan ödenen 4.000 TL ücret ise Adliye karşısında yer alan pideciye 100 pide parası ödenir. Bu ve buna benzer bir çok usulsüzlük bulunmaktadır. Ancak Valilik yetkilileri bu şahıslar hakkında bu hususların daha fazlasını bilmelerine rağmen soruşturmaya izin vermemektedirler. İSA YAZICI’nın yapmış olduğu villada kullanılan mebranlar İl Özel İdare tarafından kiralana yurt binasında kullanılmak üzere alınmıştır. Bu mebranların ne kadarı kullanıldığının tespit edilmesi oldukça kolaydır. Buradan artan mebranlar acaba nerede dır? Bu kişilerin derhal görevden alınmalıdır.
KIRK HARAMİLERAllah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.
Refik BAHRAMO kadar tozlu yolu gittik kapıdaki görevli içerde boş yer olmayabilir dedi, araç girişine kısıt koymuşlar kafalarına göre, giren girmiş aracını park etmiş, görevli bize yohhh dedi, hiçbir şey yapmadan geri döndük sistem harika çalışıyor!
TalatFINDIK TOPLAYAN IŞCI ARKADAŞLAR 1200 TL DEN KURUŞ TOPLAMAYIN
AHMET HASANDüzce GSİM İSA YAZICI neden dönem içerisinde sadece KYK Düzce Mahpeyker Sultan Yurt Müdürlüğünde bulunan yerde kız öğrenciler ile devamlı surette toplantı yapmaktadır? Bu şahıs yurtlarda kalan TUGVA öğrenciler ile bu yurtta toplantı yapmaktadır? Zahidal Kevseri Yurt Müdürlüğünde öğrenci ve personel olmayan gönüllü genç barındırılmaktadır? Kendisi bU şahsın himayesinde bu yurtta kaldığını beyan etmektedir. Bu şahsın neden katında 3 sekreteri bulunmaktadır? Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında İŞÇİ olarak çalışmakta iken SYDV müdür vekili yapılan, akabin de TUGVA il temsilcisi olarak parlatılan ve son olarak il yöneticisi yapılan ve sporla hiçbir alakası olmayan bu kişiler bu makamları ve sporcuları kendi ikballeri için reklam aracı olarak kullanmaktadırlar. Bu yöneticilerin geçmişini inceleyin kişisel olarak hiçbir başarıları yoktur. Spordan anlamayan, yöneticilik ten anlamayan, insan kaynaklarını yönetmekten anlamayan, kurum çalışanlarının TUGVA vb. referanslara göre çalıştırmaya çalışan, siyasi parti yöneticilerinin akrabalarını kurumda iş yaptırmadan oturmalarını sağlayan daha o kadar çok şey yazabilir ki... Bu kişilerin bu kadrolardan bir an önce eksi çalışmış olduğu İŞCİ kadrolara geri döndürülerek hak ettikleri yerde çalışmalarının temin edilmesi gerekmektedir. Kendisi İHL mezunudur. Kurumda kul hakkı nasıl yenir kendisi çok iyi biliyor. Saygılarımla
Vatandaş RifkiDüzce GSİM İSA YAZICI Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan tasarruf tedbirlerini uymamaktadır. Gençlik ve Spor İl müdürlüğü binasını valilik binası gibi yapmak üzere 2.700.00,00 TL sözleşme imzalayacak. Bu binanın bulunduğu arsa üzerinde KYK yurt kullanılmak üzere tahsisi bulunmakta. Arsa sahipleri bu alanın yurt olarak kullanılmadığını öğrendiğinde arsalarını geri alabilirler. Bu şahıs Bahçeşehir spor salonu etrafına hiçbir gerek olmadığı halde yürüyüş yolu yaptırmakta. Bu tür bir ihtiyaç ta bulunmamaktadır. Bu şahıs devlet imkanlarını kullanarak villa yaptırdı. Bu şahıs devletin aracını kendi şahsi işleri için kullanmakta ve bu araç evinin önünde durmaktadır. Bu şahıs hakkında bu konu ile ilgili soruşturma açıldı ve Valilik bu şahsı koruyarak soruşturma izni vermedi. Cumhuriyet Savcısı bile bu soruşturma için bir üst mahkemeye itirazda bulundu. Üst mahkemeye valilik soruşturma evraklarının tamamını göndermedi. Kendisi hakkında olumsuz ifadeleri valilik göndermedi. Bu şahsı korumak için.
Vatandaş RifkiAllah rahmet eylesin, çok neşeli, iyi bir insan, başarılı bir emniyet müdürü idi. Emniyet teşkilâtı için de büyük bir kayıp. Üzgünüm
AlyaziliBu alanların temizliği ile ilgili valilikle ve üniversite ile iş birliği yapılarak nasıl kullanılması gerektiğini Düzce halkına öğretmelidirler ....pislik içinde Belediye yetişemiyor...sigara izmaritlerinden ve yemek artıklarından oturmaya yer bulamıyoruz.....ne olur gençler ,öğrenciler,yaşlılar kıscası benim düzcede yaşayan insanlarım duyarlı olalım.
DuyarlıOrmanları kırarak ve ya yakınlarına girerek değilde boş alanlara ve ya fındığı keserek yerine dikimi yapılabilir ... Ormandan kiralanan ve ya satın alınan yerlerin kontrolü tekraren yapılmalıdır. Kiralamalar kısa vade olmalıdır ....Aman dikkat diyorum!!!!!!!!
DuyarlıAsayiş konusu Düzce'de malesef çok yoğun.Yetkililetin bu konuda daha fazla hassasiyet göstermesini temenni ediyorum ediyorum
Sert81burdan dahada yukardaki kardüz yalasi en az 5 .10. derce daha soguk oluyor
turgut gulerTopuk yaylası etrafındaki toprak yol ne olcak köstebek yuvası bunu da haber yaparsanız iyi olur
MuharremBu toplantılar hiç bir işe yaramıyor, zamanında yapılmayan Okul Servis araçları sorun, onarımlar ise tatilde yapılmıyor, okullar açılınca onarımlar başlıyor, bunun gibi bir sürü yanlışlar var, 2 yıl bitti daha Gölyaka Atatürk Orta Okulunu yapmadınız, okulların eksiği çok ama müdürler heyetler gezip dolaşıp ne var ne yok inceleyen de yok, birisi bir şey, bir eksiklik söylerse belki. Bir örnek vereyim, eski ticaret lisesi, şimdiki Adnan menderes lisesinin anayol giriş tarafındaki korkuluk demirleri betondan çürümüş, pazar günü yapılan kpss sınavına geldik, orada beklerken dikkatimi çekti, normal şekilde üzerine abansam yada ileri geri hafif sallasam yıkılacak, ee burası okul onlar da çocuk ve tehlikeli bir durum, dahası da var, 2 saatlik gözlemimde çok kusur buldum, kim bilir diğer okullarda neler var. Yanı bu toplantıları bir zahmet oturduğunuz yerde değil de yerinde inceleyerek, gözlemleyerek yapmanızı öneririm. Özellikle Gölyaka Atatürk Orta Okulu'nun yapılmaması beraberinde okul araç servisi sorununu da getiriyor, milli eğitimde yetkililerle sorun yaşıyoruz ama kimse çözemiyor bu 3. Yıl olacak biz bunları yaşamak zorunda değiliz.
İdarecilik öyle oturarak olmazNe örneği…köpeklerden akşam sokağa çıkılmıyor.eğer örnek buysa diğerleri nasıl acaba?
BirkanGelin şu güzelim şehri herşeyden önce “ Yeşil ve Temiz Düzce” yapalım. Reklamsız açılışsız gürültüsüz. Mahalleli mahallesini esnaf dükkanının önünü temiz tutsun. Elindeki çöpü yere atan kim varsa uyarılsın ciddi cezalara çarptırılsın, Geri dönüşüm teşvik edilsin ( geri dönüşüme destek olan ve uygulayan esnafa belediye %10 indirim yapsın faturasında) Yeşili korumaya söz verelim gayret edelim Kirliliğe beden olan kili yada kurumlara gerekli yaptırımı muhakkak yapalım. Daha başka akla gelen ne varsa sadece resmi değil sivil oluşumlar da harekete geçsin 10 larca 100lerxe site var buralarda gerekli tedbirler alınsın. Her geçen gün aleyhimize işliyor.
Daha da geç olmadanKurnazlık başka, başkasının hakkına girip kul hakkı işlemek başka. Bu gibi davranışlar kurnazlık değil... Burada yazamıyorum.
BilimciCocuklarini bakmasi icinde alinsin yevmiye kaldiklari ev icinde kirasinida yevmiyeye yansitin camasir Elektrik vs vs vs edep yahu findigin kilosunu Kactan alicaksiniz 250 mi?
VatandasESKİ DÜZCE DAHA GÜZELDİ DERLİ TOPLU AHŞAP BİNALAR 1-2 KATLI BAHÇELİ EVLER ŞİMDİ HERYER BETON YIĞINI
STSDüzce Belediyesinin İnternet sitesinde yer alan Kent Rehberinden ulaşabilirsiniz, farklı yıllara ait uydu görüntüleri de mevcut
Bir YetkiliBu sayfada yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan https://www.duzcetv.com sorumlu tutulamaz.