Numan Çabuk’tan O İddialara Yanıt Geldi

Numan Çabuk’tan O İddialara Yanıt Geldi

Numan Çabuk’tan O İddialara Yanıt Geldi

Akçakoca Devlet Hastanesi ile ilgili yapılan habere, İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk’tan açıklama geldi.

Kimliği meçhul şahıslar tarafından basına servis edilen fotoğrafların hasta kabul edilen bölüme ait olmadığını söyleyen Çabuk,  “ Kurumumuzun 1. katında 20 gündür bakım, onarım ve boyama çalışmaları yapılmaktadır. Basında yer alan tuvalet  fotoğrafları boyacıların boya malzemelerinin bulunduğu ve harç işlerini yaptığı tuvaletler  olup tadilat dolayısıyla temiz kalamamaktadır  “ dedi.

Çabuk şu açıklamayı yaptı…

 “  Kurumumuzla ilgili 26.06.2020 tarihinde yerel basında çıkan habere istinaden;  Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çekilmiş olan fotoğraflar binamızın 1. katına ait fotoğraflar olup , kurumumuzun 1. katında 20 gündür bakım, onarım ve boyama çalışmaları yapılmaktadır. Basında yer alan tuvalet  fotoğrafları boyacıların boya malzemelerinin bulunduğu ve harç işlerini yaptığı tuvaletler  olup tadilat dolayısıyla temiz kalamamaktadır . Kurumumuzun  1. katında yatan  hasta hizmeti  vermemekte ve  basında yer alan tuvaletlerimizi kesinlikle hasta ve hasta yakınları kullanmamaktadır.

Bilgilerinize arz ederim.”  dedi

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.