Cüneyt Yemenici Çok İstiyor

Cüneyt Yemenici Çok İstiyor

Dergah Akça'nın istifasıyla boşalan ilçe başkanlığı koltuğu için görüşmelere başlandı.

AK Parti Akçakoca İlçe başkanlığı için önümüzdeki günlerde yeni atama yapılacak. Kulislerde Esvet Sarıoğlu’nun adı ön plana çıkarken, Cüneyt Yemenici’nin de ilçe başkanlığı için  avantajlı olduğu ve çok  istediği ileri sürüldü.

Okan Yanmaz karşısında seçimi açık farkla kaybeden eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici'nin ilçe başkanı olabilmek için kulis çalışmaları yaptığı bildirildi.

Partinin önde gelen isimleriyle temas kurduğu belirtilen Yemenici'nin, protokolde yer bulabilmek ve siyasetin içinde kalabilmek için ilçe başkanlığı koltuğunu çok istediği ifade edildi.

Ancak, AK Parti kaynaklarına göre, seçimi açık farkla kaybeden Cüneyt Yemenici'nin ilçe başkanı olması durumunda AK Parti'nin Akçakoca'daki erime sürecinin daha da hızlanabilir  yorumu yapılıyor. Ayrıca Yemenici'ye parti yönetimi ile tabanından tepkiler olduğu söyleniyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.