Yukarı Mahallede Değişim Rüzgârı Esecek

Yukarı Mahallede Değişim Rüzgârı Esecek

Tarihi Mahalle Derneği Başkanı Gülten Tekin Özdeş, Tarihi Yukarı mahalle pazarının daha da gelişmesi için yaptıkları projenin kabul edildiğini açıkladı. 40 bin TL ödenek ayrılan proje ile sokak güzelleştirmesi yapacak. 

 

Kısa adı Tar. Mah. Der. olan, Tarihi Mahalle Derneği Başkanı Gülten Tekin Özdeş,  yaptığı açıklamada; ” İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum Genel Müdürlüğü tarafından, ‘üretiyorum, tanıtıyorum, koruyorum, kazanıyorum, o halde, çalışıyorum’  adlı projemiz kabul edildi. Proje bütçesi ile sokak güzelleştirmeleri yapılacak ve tanıtım faaliyetlerinde bulunulacak.  Gururlu ve sevinçliyiz”  dedi. Bütçe İçişleri Bakanlığından 40 bin 110 TL olarak gerçekleşmiştir diyen Özdeş,  “ Projenin Paydaşları, Akçakoca Kaymakamlığı, Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Akçakoca Esnaflar ve Sanatkarlar   Odası, Tarihi mahalle pazarı ve çevresi olarak gerçekleşmiştir. Projede katkısı olanları kutluyor, hayırlı işler yapılmasını temenni ediyoruz “ ifadelerinde bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.