Kepçe Operatörünü Arama Çalışması 5. Gününde Devam Ediyor

Kepçe Operatörünü Arama Çalışması 5. Gününde Devam Ediyor

Düzce’nin Gölyaka ilçesi Saçmalıpınar köyü Dereevler mevkiinde karla mücadele ve yol açma çalışmaları esnasında meydana gelen heyelan sonrasında Aksu Deresine yuvarlanan kepçe operatörünü arama çalışmaları 5. günde yoğun kar yağışına rağmen devam ediyor. 

  Sis, kar yağışı ve rüzgar ile kaygan zemin, dik, dar ve derin vadilerin bulunduğu bölgede arama çalışmaları AFAD, Jandarma, Polis Dalgıç Timleri, Sahil Güvenlik, UMKE, DAKE, bazı sivil toplum kuruluşlarının arama kurtarma ekipleri, bölge halkı ve köylerin muhtarları ile birlikte aramalar 94 kilometreye kadar uzandı.

Aksu Deresi ve Büyük Melen Deresi üzerinde botlarla arama yapılırken, Sahil Güvenlik ekipleri de Melenağzı mevkiinde arama çalışmaları gerçekleştirdi.

Kayıp Muhammet Yılmaz’ın şiddetli akıntıya kapılarak yaklaşık 94 kilometre uzunluğunda olan Aksu Deresi ve Büyük Melen Derelerinde 153 personel ve köy muhtarlarının katılımı ile beşinci günde başlatıldı. Dere içerisinde bazı noktalarda derin alanlarda gün içerisinde istasyonlar kurularak arama çalışmaları derinleştirilecek. (İHA)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.02.2020
14:02

Bu acıya yürek nasıl dayanır. Rabbim en kisa zamanda bulunur ınşaallah. Ailene sevenlerine rabbim sabırlar versin.acilar paylaştıkça azalırmış bizde tüm duzce olarak bu açıyı yüreğimizde yaşadık. Tüm arama kurtarma ekiplerine rabbim yardım etsin iyiki varsınız..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%65,52
Ayhan hoca
9.02.2020
11:41

Rabbim ailesine sabırlar versin.kelimelerle anlatılamayacak bir durum.insallah en kısa zamanda bulunur.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,45
Ayhan hoca
8.02.2020
17:52

Öncelikle geçmiş olsun inşallah bulunur fakat tüm haberlere bakıyorum Muhammet kardeşimiz KEPÇE OPERATÖRÜ değil elektrik santralinde kumanda operatörü haberi yaparken kişilerin hangi görevde ne iş yaptığını araştırırsanız iyi olur bu arkadaşı kim görevi dışındaki bir işe gönderdi inşallah bulunur Ailesine ve tüm sevenlerine Allah sabırlar versin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,02
Düzceli
8.02.2020
15:46

ALLAH CC AİLESİNE SABIR LIKLAR İHSAN EYLESİN ALLAH CC EKİPLERE KOLAYLIK LAR İHSAN EYLESİN ALLAH CC YARRDIMCILARI OLSUN..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,92
Ümit TURAN


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.