Başkan Meclis Adaylarıyla İstişarede

Başkan Meclis Adaylarıyla İstişarede

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, belediye ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda an konu, yerel seçimlerle ilgili yapılacak çalışmalardı.

Belediye Başkan adaylarının birlikte çalışacakları meclis listelerinin belli olmasından sonra çalışmalar hızlandı. Ak Parti tarafından yeniden aday gösterilen Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da, Çilimli Ak Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

 Sohbet eşliğinde yapılan yemeğin  ardından konuşan  AK Parti Çilimli Belediye Başkanı ve  Adayı, Muhsin Yavuz, Çilimli’de  ilçe seçim kuruluna meclis listelerini teslim eden ilk parti olduklarını belirterek, listelere profesyonel bir çalışmayla şekil verdiklerini belirtti. Yavuz, Meclis listelerinde  Çilimli’de  tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte bir bütünlük sağlamaya dikkat ettiklerini de vurguladı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.