AK Parti meclis üyeleri mazbatalandı

AK Parti meclis üyeleri mazbatalandı

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde sandıktan çıkarak belediye meclisine ve il genel meclisine girmeye hak kazanan isimler yapılan törenle mazbatalarını aldı.

Düzce İl Seçim Kurulunda yapılan mütevazi törene AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengül ile seçilen il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Mazbata töreninde mazbatalarını AK Parti İl Genel Meclisi üyeleri Dursun Ay, Hasan Aktürk, Şükrü Sert, Musa Küçük ve Çiğdem Günal ile Belediye Meclisine seçilen AK Partili isimlerden Celal Kasapoğlu, Hüdaver Gösterişli, Mesut Sancaklı, Cihat İnan, Ergin Çelikağ, Bayram Ali Kubilay, Güler Güneş, Erdem Akalın, Nurullah Yıldız, Leyla Ağan, Burak Coşkun, Ahmet Çalışkan, Oya Kocaman, İlknur Yıldırım, Hasan Gündem, İlknur Bahar, Cemil Aksoy, Murat Aydın ve Hasan Küçük mazbatalarını aldılar.

Diğer taraftan ilçelerden il genel meclisine seçilen isimlerden ise seçim kurulu Düzce’ye bağlı olan Çilimli İl Genel Meclis Üyeleri; Osman İlhan, Mustafa Özlü, Gölyaka İl Genel Meclis Üyeleri; Fazlı Koç, İbrahim Keleş, Gümüşova İl Genel Meclis Üyesi; Necmi Kurt, Kaynaşlı İl Genel Meclis Üyesi; Hasan Ergin de Düzce İl Seçim Kurulu’nda mazbatalarını aldılar. Akçakoca İl Genel Meclis Üyeleri; Mustafa Ezer, Sinan Cumhur ile Yığılca İl Genel Meclis Üyesi; Hüseyin Yılgın ise kendi ilçelerindeki seçim kurullarından mazbatalarını alarak meclis üyesi oldular.

MHP ve İyi Parti belediye meclis üyeleri ile MHP İl Genel Meclis üyeleri merkez İsmail Arsal, Akçakoca Engin Özensel, Yığılca Ramazan Baltacı, Gümüşova Murat Çağlar, Kaynaşlı Öner Yaman ile Cumayeri Nazmi Çakıroğlu ise 10 Nisan’da mazbatalarını alacaklar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.