Parklar eski haline dönmeye başladı

Parklar eski haline dönmeye başladı

Düzce Valiliği tarafından tahliyesine karar verildikten sonra Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü talimatıyla İnönü parkındaki yapılar yıkılınca ortaya park çıkmaya başladı. Öncesinde üzerindeki yapılan nedeniyle hengameye dönen parkta gezi alanları açılmaya başladı.


Düzce Valiliği Genel İdare Kurulu tarafından tahliyesine karar verilen ve tahliyesi yapıldıktan sonrada Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından zaman kaybetmeden üzerindeki kafe ve yapılar yıkılmış, lunaparktaki eğlence araçları kaldırılmıştı. 
Yapılar ve lunarktaki oyuncaklar kaldırıldıktan sonra tamamen açılan parkta gezilecek alanlarda ortaya çıktı. Park üzerindeki yapılar varken küçük görülen ve gezilecek yerleri fazla olmayan parkta yapılar kaldırıldıktan sonra büyüklüğü de ortaya çıkmış oldu.


Yapıların yıkılmasıyla birlikte parkın en kısa sürede düzenlenerek vatandaşların vakit geçirebileceği alan olması bekleniyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.