Acil yardım ödemeleri yapıldı

3 ilçe ve 24 köyü etkileyen sel felaketinin ardından afetzedelerin yaraları sarılıyor. Felakette ağır hasarlı olan yada evlerini kaybedenlere yardım ödemeleri yapılmaya devam ediyor.

Akçakoca ilçesini ve köylerini Cumayeri ilçesinin de köylerini vuran sel felaketinin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor. Bu kapsamda sel, su baskını ve heyelanlarda evlerinde ağır hasar olan ve yıkılan afetzedelere acil yardım ödemeleri yapıldı. 47 Afetzedeye acil yardım ödemesi yapıldı.

Düzce Valiliği’nden acil yardım ödemeleriyle ilgili olarak yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada; “Düzce ili genelinde 17.07.2019 tarihinde meydana gelen sel, su baskını ve heyelan sonrası meydana gelen, genel hayatı etkileyen afet sebebiyle, yapıları ağır ve yıkık derecede hasar gören 47 afetzedemize acil yardım ödemeleri yapılmıştır” ifadelerine yer verildi.   


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.