Akçakoca - Düzce Arası Toplu Taşıma Artık Daha Kolay

Akçakoca - Düzce Arası Toplu Taşıma Artık Daha Kolay

Göreve gelir gelmez Akçakoca - Düzce arası çalışan minibüsleri Değirmenağzı bölgesine toplayacağı sözünü veren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bir seçim vaadini daha gerçekleştirdi. 

 

Akçakoca – Düzce arası çalışan minibüslerin yeni güzergahı ile ilgili  devrim gibi karar alındı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, tarihi bir karara imza atarak, Akçakoca - Düzce arası çalışan minibüslerin Değirmenağzı bölgesinden kalkarak  Belediyeye ait  şehir içi duraklarından Düzce yolcusu almasına müsaade etti. Alınan karar, halk arasında memnuniyetle karşılandı. Akçakoca – Düzce arası çalışan yazıhane sahipleri ile imzalanan protokole göre, Değirmenağzı bölgesine yapılan yazıhane önünden her 20 dakikada bir Düzce’ye minibüs hareket edecek. Hareket saati gelen minibüs,  belediye ait duraklarda Düzce’ye gitmek için bekleyen yolcuları alacak.  Yapılan protokole göre ayrıca,  ŞOK marketini yanına, yağmurlu ve soğuk havalarda yolcuların mağdur edilmemesi için klimalı kapalı durak yapılacak. Akçakoca – Düzce arası çalışan minibüsler asla şehir içi yolcusu almayacak. Şehir içi trafik akışına engel olmamak için duraklarda asla bekleme yapmayacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
30.08.2019
17:25

Baskanim.bide su eski minubusleri yeniletseniz. Araclarda koltuklar yirtik.sallaniyor Yigilcaya calisan minibusleri ornek alsalar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,13
Vatandas


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.